2726
عنوان

اه این چه اخلاق گندیه دارم

152 بازدید | 10 پست

من یه اخلاق خیلی بددارم ک پیش همه میشینم دردودل میکنم ازفامیل و دوست گرفته تاتوا ایشگاه و باشگاه تمام مشکلات زندگیمومیگم وخودمو و شوهرم و همه روکوچیک میکنم بقیه روهم توسرخودم شیر میکنم چیکارکنم هرسری  میخام ساکت بشینم و اززندگیم نگم نمیتونم

یک لحظه  خودتونو بذارید  جای طرف مقابل تون و ببینید  بعد از درد  دل کردن تون  ،  چه دیدی بهتون پیدا میکنن ؟!

همین باعث میشه  ب خودتون بیاید

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سعی کن بیشتر شکر گزاری کنی ، اگه ته دلت به این باور برسی که مشکلاتت بزرگ و جدی نیستن جایی هم نمیگی شون ، چون برونگرا هستی منم مثل خودتم باید به یکی بگم ولی این تمرین جواب داده برام 

یه صلوات شمار بردار بگو تا شب صد مورد شکرگزاری میکنم بعد بگرد مورد پیدا کن واسه شکر کردن

متاهل هستم
واقعا؟چه جالب رو خودت کنترل نداری؟ بنطرم بشین با مادرت حرف بزن دلت خالی بشه که نری با بقیه راز دل ب ...

😐 مادر برای دختر ازدواج کرده بدترین شونده است هم مادر اذیت میشه هم راه دخالت باز میشه

😐 مادر برای دختر ازدواج کرده بدترین شونده است هم مادر اذیت میشه هم راه دخالت باز میشه

اتفاقا صحبت کردن بامادر بهت ارامش میده اینو روانشناسها اثبات کردن واینکه مادر همیشه مشاور خوبی وراهنمایی میکنه برامنکه اینطوربوده حالا شمارو نمیدونم