1676
1605
عنوان

اه این چه اخلاق گندیه دارم

136 بازدید | 10 پست

من یه اخلاق خیلی بددارم ک پیش همه میشینم دردودل میکنم ازفامیل و دوست گرفته تاتوا ایشگاه و باشگاه تمام مشکلات زندگیمومیگم وخودمو و شوهرم و همه روکوچیک میکنم بقیه روهم توسرخودم شیر میکنم چیکارکنم هرسری  میخام ساکت بشینم و اززندگیم نگم نمیتونم

خدایــــــاصبـــوربودن رو به من یـــادبده🙏

یک لحظه  خودتونو بذارید  جای طرف مقابل تون و ببینید  بعد از درد  دل کردن تون  ،  چه دیدی بهتون پیدا میکنن ؟!

همین باعث میشه  ب خودتون بیاید

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1522

سعی کن بیشتر شکر گزاری کنی ، اگه ته دلت به این باور برسی که مشکلاتت بزرگ و جدی نیستن جایی هم نمیگی شون ، چون برونگرا هستی منم مثل خودتم باید به یکی بگم ولی این تمرین جواب داده برام 

یه صلوات شمار بردار بگو تا شب صد مورد شکرگزاری میکنم بعد بگرد مورد پیدا کن واسه شکر کردن

حدیث داریم هر کی مشکلات زندگی شو برا بقیه بگه خودشو کوچک میکنه

اگر کسی ازت پرسید بگو شکر خدا اوضاع عالی شده 

اگر خودت شروع کننده ای ب خودت بگو اوضاع خوبه ناشکری نکن

شاعر میگه:                                                              با ما سرد نباش سرما میخوری! 😉😎  
واقعا؟چه جالب رو خودت کنترل نداری؟ بنطرم بشین با مادرت حرف بزن دلت خالی بشه که نری با بقیه راز دل ب ...

😐 مادر برای دختر ازدواج کرده بدترین شونده است هم مادر اذیت میشه هم راه دخالت باز میشه

شاعر میگه:                                                              با ما سرد نباش سرما میخوری! 😉😎  
1665
😐 مادر برای دختر ازدواج کرده بدترین شونده است هم مادر اذیت میشه هم راه دخالت باز میشه

اتفاقا صحبت کردن بامادر بهت ارامش میده اینو روانشناسها اثبات کردن واینکه مادر همیشه مشاور خوبی وراهنمایی میکنه برامنکه اینطوربوده حالا شمارو نمیدونم