2410
2553

اره بابا تا دلت بخاد

وقتي ب عقب برميگردم حالم از خودم به هم ميخوره با ضعفام و كمبودام و بچه بازيام گند زدم به كل زندگيم حتي به آيندم😔😔                                                   نميدونم ازخودم بايد شاكي باشم يا از خدا ولي اينو خوب ميدونم كه با٢٠سال سن تحمل اين همه فشار عصبي ومالي واقعا خيلي سخته😭😭                                                       واقعاتنهام...دلم ميخاد برم يه جايي كه هيشكي نباشه. كسي رو ندارم بهش تكيه كنم درد دل كنم و دركم كنه خسته م ازاين همه بي كسي وسختي                                       اگر دوست داشتين براي حاجت دلمو ب ارامش رسيدنم صلوات بفرستين😔🙇🏻‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

هر وقت مامان بابام دعوا میکنن چون هممون با بابامون قهر میکنیم فضای خونه سنگین میشه تا زمانی که پدرم بیاد و عذر خواهی کنه 

مردم گناه را نمی بینند ، مگر آنکه زنی مرتکب آن شود.....!
2714
۳۲

۳۲ سالشه مجرده .مونده خونه اونوقت به تو میگه چرا شوهر نمیکنی ..والله داداشای من از من نهایت ۶ سال بزرگترن ..یه بار داداشم گفت مامان خدابیامرزم جلوش وایستاد گفت مگه تو خرج دخترمو میدی ...هر وقت دوست داشتم شوهرش میدم .منم ناز پرورده بابام داداشم به غلط کردن افتاد ..‌خود داداشم ۲۳ زن گرفت من بعد از ۳۰ سالگی 

2706