1676
1605

اره بابا تا دلت بخاد

وقتي ب عقب برميگردم حالم از خودم به هم ميخوره با ضعفام و كمبودام و بچه بازيام گند زدم به كل زندگيم حتي به آيندم😔😔                                                   نميدونم ازخودم بايد شاكي باشم يا از خدا ولي اينو خوب ميدونم كه با٢٠سال سن تحمل اين همه فشار عصبي ومالي واقعا خيلي سخته😭😭                                                       واقعاتنهام...دلم ميخاد برم يه جايي كه هيشكي نباشه. كسي رو ندارم بهش تكيه كنم درد دل كنم و دركم كنه خسته م ازاين همه بي كسي وسختي                                       اگر دوست داشتين براي حاجت دلمو ب ارامش رسيدنم صلوات بفرستين😔🙇🏻‍♀️

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1522
1665
۳۲

۳۲ سالشه مجرده .مونده خونه اونوقت به تو میگه چرا شوهر نمیکنی ..والله داداشای من از من نهایت ۶ سال بزرگترن ..یه بار داداشم گفت مامان خدابیامرزم جلوش وایستاد گفت مگه تو خرج دخترمو میدی ...هر وقت دوست داشتم شوهرش میدم .منم ناز پرورده بابام داداشم به غلط کردن افتاد ..‌خود داداشم ۲۳ زن گرفت من بعد از ۳۰ سالگی 

۳۲ سالشه مجرده .مونده خونه اونوقت به تو میگه چرا شوهر نمیکنی ..والله داداشای من از من نهایت ۶ سال بز ...

اره عزیزم ۳۲ سالشه میگه تو چرا ازدواج نمیکنی 

تازه بقیه هم پشتش در میان ینی از حرفش طرفداری میکنن😔😔