1676
1605

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

خودت میگی خانواده شوهر

پیشرفت فقط برای دخترای اونا باید باشه 

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده. در شب ظلمانی ام ماه نشانم بده. یوسف مصری زچاه گشت چنان پادشاه. گر که طریق این بود چاه نشانم بده 
1660

خانواده شوهر منم همینن.دیشب خواهر شوهرم برگشته میگه دختر خالم ارومه تو و شوهرت هردو عصبین بچتون چی میخاد بشه.منم گفتم دختر خالت اروم نیست خانواده شوهرش اروم و با شخصیتن کار ب کارش ندارن خخخخ

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کنجد مامان من و بابایی عاشقتیم❤
1665

خدا بهشون ی عقل درست و حسابی بده

زندگی پر از زیبایی است،به آن توجه کن به زنبورعسل،به کودک کوچک و چهره های خندان دقت کن باران را نفس بکش و باد را احساس کن زندگی ات را زندگی کن و برای رویاهایت مبارزه کن    

چرا نمیتونم هیچ کدومو باور کنم، مگه میشه

بفهمن نوه دار شدن، اذیت کنن و قطع رابطه😐😲

سلام حضرت باران💗سلاام قرص قمر💗زمین که لطفی ندارد! از آسمان چه خبر؟ اللهم عجل لولیک فرج 

به من توکل بارداریام نه سرزدن نه چیزی بیفتم بمیرم آب دستم نمیده خدالعنتشون کنه

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همیشه باخدابمان…چترپروردگاربزرگترین چتردنیاست.                                          کاربر سال۹۶😊

خانومايي كه ميگين مهم نباشه و محل نذار و اينا،ميشه بگين چجوري؟من خودم نه حوصله خاله زنك بازي دارم نه اعصاب حرف بارم كردن،يعني يه چيزي كه ميگن تا مدت ها از درون حرص ميخورم دوست دارم سريع فراموش كنم ولي نميشه

والا بخدا حساس نیستم،پدرمو درآوردن

حق داری به خدا برای منم اصلا سر نزدن و کمک نکردن بچه سوم و باردارم شهر غریب دوتا بچه هام کوچیک یک بار نگفتن کمک لازم داری یا نه برای زایمانم از شهرستان میگفتم بیان اینا یک تعارف نکردن بیان

1645