2733
2734

سلام سلام

اولا یکم از خودم بگم،من هیچ وقت لاغر نبودم🤣🤣جز موقع به دنیا اومدنم ک دو کیلو بودم🤨و این ک این دو کیلو رو ب نظرم نباید رو وزنم حساب کنم چون از اول بوده🤣🤣ولی بقیه اضافه وزنم حاصل دسترنج خودمه🤪

ابتدا کنکور کارشناسی ماشالله انقد از جام تکون نمیخوردم ک دانشگاه سراسری خوبی قبول شدم م شدم ی دختر باسواد تپل غمگین🤣🤣

دیدم این طوری نمیشه،ی رژیم گرفتم ۱۲ کیلو کم کردم😊در مدت ۳ ماه و نیم.ک البته ی ماهشو پیاده روی اندکم داشتم ک دیگه عالی شدم😌😌هرکی میدید تعریف میکرد.حس میکردم خوش چهره ترم شدم🥰🥰و اعتماد ب نفسم رفت بالا🥰البته وقتی ب وزن ایده ال رسیدم ورزشم کم کم شروع کردم و پیلاتس رفتم و ..

و خلاصه خوب بودم و عالی تااااا کنکور ارشد🤣🤣دوباره روز از نو🥺😃شدم ی دختر موفق تپل🤣🤣

از قضا این سری کمرمم ب اسیب پزشکی پیدا کرد😕یکم با ورزش پیلاتس لاغر شدم ولی فایده نداشت😑فقط کمرم خوب شد😍😌الان دوباره رژیم گرفتم رژیمشو میذارم از اونجایی ک همیشه برام مهمه علمی باشه و ریزش مو پیدا نکنم خیلی رعایت میکنم😚دوس دارم همه بگیرید لاغر شین و سلامت😊😊

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

مرسی بذار رژیمتو

من ۱۷ کیلو کم کردم. دوباره الان تو قرنطینه دادم تپل میشم ولی میخوام دوباره شروع کنم خیلی بابت کاهشم زحمت کشیده بودم

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
منو ۱۰ نفر لایک کنن😬😬😬

عه قرار بود نفر دوم باشم یهو شد یازدهمین نفر 😬

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
مرسی بذار رژیمتو من ۱۷ کیلو کم کردم. دوباره الان تو قرنطینه دادم تپل میشم ولی میخوام دوباره شروع کن ...

چه خوب . آفرین . ان شاالله دوباره برمیگردی . میشه لطفا از رژیمت بگی 

الهی مرا آن ده که آن به .... کنکوری پر انرژی   ...الهی به امید تو .اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706