2737
2734

یه شبی نامزدم امده بود خونمون کلی باهاش سلام و علیک و تعارف و بفرما بشین..خلاصه نشست تو پذیرایی منم رفتم میوه بیارم وقتی امدم تو پذیرایی یهو دوباره گفتم سلام..اونم گفت سلام رو ماهت نیاز نیست هی سلام کنی

روز محشر به خدا خواهــم گفت آنکـه از مـن تو گرفتــی همـه ی جانـــــم بود💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان همه خوابن شب بزن تاپیک

کارمون شده شب بیداریم تا صبح روزها می خوابیم تاشب

روز محشر به خدا خواهــم گفت آنکـه از مـن تو گرفتــی همـه ی جانـــــم بود💔
2731

تو عروسی اومدم بشینم روتاب فکر کردم شوهرم گرفته با کلی ناز لباسمو گرفتم بشینم نگو شوهرم همون لحطه ول کرد کرواتشو درست کنه محکم خوردم زمین کلی فیلمبردار وعکاس بهم خندیدن🤣🤣

خدایا شکرت 🙃
تو عروسی اومدم بشینم روتاب فکر کردم شوهرم گرفته با کلی ناز لباسمو گرفتم بشینم نگو شوهرم همون لحطه ول ...

وای لباست کثیف شد؟

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
وای لباست کثیف شد؟

چمن اینا بود تابستونم بود گل نبود هیچی نشد یکم دردم اومد سنگ اینا بودش خوردم رواونا حیف فیلمو نگرفته بود میزد رو فیلم عروسی میموند یادگاری کلی خودمو گرفتم باناز وافاده بشینم رو تاب مثلا😂😂

خدایا شکرت 🙃

تازه ازدواج کرده بودم بچه بودم عاشق گوسفند و گاو و روستا رفتن ی بار با شوهرم رفتیم روستا ی پسر عمو داره هم سن منه اون بهم گغت بیا تو ک دوس داری گوسفند رو بدوش.. پاهاشو گرفت هر کار کردم شیرش نیومد بعد خندیدن... بعدا ب زن عموش گفتم اون گوسفند قهوه ایه شیر نداد هر کار کردم گفت واااااای اون نر بوده شیر نمیده ک🤦‍♀️ 

خاک بر سر  منو سر کار گذاشته بود

دوستای قشنگم به دعای خیر و صلواتتون خیلی محتاجم... 
2738
چمن اینا بود تابستونم بود گل نبود هیچی نشد یکم دردم اومد سنگ اینا بودش خوردم رواونا حیف فیلمو نگرفته ...

😂😂😂

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
چمن اینا بود تابستونم بود گل نبود هیچی نشد یکم دردم اومد سنگ اینا بودش خوردم رواونا حیف فیلمو نگرفته ...

خوب بوده وحشی نشدی بپری ب شوهر😂😂😂

تازه ازدواج کرده بودم بچه بودم عاشق گوسفند و گاو و روستا رفتن ی بار با شوهرم رفتیم روستا ی پسر عمو د ...

نامرد

چقدر بعدا مسخرت کردنو بهت خندیدن😂😂😂

خدایا شکرت 🙃
چقدر بعدا مسخرت کردنو بهت خندیدن😂😂😂

اره...  بعدا ک میرفتم بهشون کمک میکردم میخندیدن میگفتی دوس داری بریم  گوسفند بدوشیم!!!؟؟؟ 😂😂 

من دلم واسه گوسفنده سوخت فک کنم عقیمش کردم هی فشار میدادم شیر بیاد😑😑😑🤦‍♀️