2733
2734
عنوان

هر موقعی که جنین سقط بشه گناهه؟

103 بازدید | 8 پست

یه چیزایی هست میگن تا این موقع روح نداره و اینا؟ و تا اون مدت طوری نیست؟

نظرتون راجب به سقط جنینای با بیماری های ژنتیکی مثل سندرم داون چیه؟ اونا هم بنظرتون باید سقط شن؟

پ.ن: خداوکیلی تو قرنطینه به چیا فک میکنم😐

Hakuna matata! طراحی لباس میکنمو نقاشی میکشم😋😊

حرامه فرق نداره

❤💞بر چهره ی دلربای مهدیصلوات💞❤                       اللهم صل علی محمد وآل محمد                                           وعجل فرجهم                                                      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اونا بهتره که سقط بشن. چون عمر زیادی ندارن و ب دنیا هم بیان بیمارن هم خودشون اذیت میشن هم پدرمادر

اما جنین سالم گناه داره فک کنم

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍

در هر موقعی گناهه ولی و باید کفاره داد فک کنم بسته به ماهش کمتر یا بیشتر

صلوات خاصه امام زمان (عج):  اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى وَلِيِّكَ وَ ابْنِ أَوْلِيَائِكَ الَّذِينَ فَرَضْتَ طَاعَتَهُمْ وَ أَوْجَبْتَ حَقَّهُمْ وَ أَذْهَبْتَ عَنْهُمُ الرِّجْسَ وَ طَهَّرْتَهُمْ تَطْهِيراً

ای بابا من نمیدونم چجور دلشون میاد البته اونایی ک مشکل ندارن منظورمه

من جنینم سقط شد هنوزم ک هنوزه تو فکرشم 

لطفا ی صلوات بفرستید ک باردار شم و بمونه برام و سالم بغلش کنم

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  
ای بابا من نمیدونم چجور دلشون میاد البته اونایی ک مشکل ندارن منظورمه من جنینم سقط شد هنوزم ک هنوزه ...

۱۰ تا فرستادم. ایشالا به زودی بچه دار شی😊

Hakuna matata! طراحی لباس میکنمو نقاشی میکشم😋😊
2738