2726
عنوان

جهان بدون آینه

106 بازدید | 11 پست

فقط زندگی در جهانی را تصور کن که در آن آیینه نباشد. تو درباره ی صورتت خیالبافی می کنی و تصورت این است که صورتت بازتاب آن چیزی است که در درون تو است.

و بعد وقتی چهل ساله شدی، کسی برای اولین بار آیینه ای در برابرت می گیرد. وحشت خودت را مجسم کن!

تو صورت یک بیگانه را خواهی دید و به روشنی به چیزی پی خواهی برد که قادر به پذیرفتنش نیستی: صورتِ تو، خودِ تو نیست.

– جاودانگی اثر میلان کوندرا

اگر عقاید خود را با تفکر و مطالعه به دست بیاورید؛ کسی نمی تواند به آنها توهین کند. اگر کسی چیزی بر خلافشان بگوید عصبانی نمیشوید؛ یا میخندید یا به فکر فرو میروید....                                                                       برتراند راسل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مطلب خیلی سنگین بود نتونستم کامل هضمش کنم😨

🤣🤣🤣 ساده بود که...میگه اگه اینه نباشه خودت رو یه طور دیکه تصور میکنی و بعد از چندین سال یهو خودت رو تو آیینه ببینی؛ تصویر واقعی ات با اونی که تصور میکردی فرق داره ☺

اگر عقاید خود را با تفکر و مطالعه به دست بیاورید؛ کسی نمی تواند به آنها توهین کند. اگر کسی چیزی بر خلافشان بگوید عصبانی نمیشوید؛ یا میخندید یا به فکر فرو میروید....                                                                       برتراند راسل
اگه آینه نباشه آب که هست تو رودخونه میتونی خودتو ببینی😂😂😂😂

عجب...چطور به فکر نویسنده خطور نکرده بود این موضوع 🤔🤔🤔

🤣🤣🤣 ساده بود که...میگه اگه اینه نباشه خودت رو یه طور دیکه تصور میکنی و بعد از چندین سال یهو خودت ...

خیلیم عالی👌👌 الان کامل جاافتاد برام😍مرسی که توضیح دادی عزیزم😂😂😂

خیلیم عالی👌👌 الان کامل جاافتاد برام😍مرسی که توضیح دادی عزیزم😂😂😂

خواهش میکنم جانم🌻🌻🌷

واقعا  مطلب سنگینی بود واسم🙄🙄

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊