2733
2734
عنوان

تجربه های زندگی !

| مشاهده متن کامل بحث + 256 بازدید | 39 پست

دلت برای کسی نسوزه...

محبت زیادی نکن...

کم حرف باش....

سعی کن هر کاری خواستی بکنی حتی ساده ترین کارا رو با پدر و مادرت مشورت کنی چون فقط اونا دلسوزتن...

برای رضایت مردم زندگی نکن....

کاش دلها در چهره ها بود.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دلت برای کسی نسوزه... محبت زیادی نکن... کم حرف باش.... سعی کن هر کاری خواستی بکنی حتی ساده ترین ک ...

متاسفانه تایید مردم برام مهمن . این خیلی بده . ارامش رو ازم گرفته

رابطه همسر با خانوادتون وخانوادتون باهمسرتون مدیریت کنین. من مدیریت نکردم خراب شد همه چی .انقد دلم میخواد برگردم عقب مدیریت کنم 

شما دیگه اشتباه منو انجام ندین

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
2738

بعضی اوقات از کسی که اصلا تاکید میکنم اصلا انتظار نداریم و در اون حد نمیبینمش کارایی سر میزنه که اون همه اعتماد و بها دادن ما رو زیر سوال میبره لطفا با دید دیگه ای به همه نگاه کنیم 

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود
جواب خانواده شوهر را با منطق  داد نذاری تو دلت تلنبار بشه بعدا منفجر شی

مثلا چطوری با منطق؟

مثلا بگن تو دست و پا چلفتی هستی باید بشون چی گفت که منطقی باشه؟

جز اینکه بگی مثل خودتونم....

کاش دلها در چهره ها بود.....
من اصلا به مادرمم نمیگم همش تو خودم ریختم 

منم همینطوز.چون مادر غصه میخوره بزرگش میکنه پیش خودش

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
بعضی اوقات از کسی که اصلا تاکید میکنم اصلا انتظار نداریم و در اون حد نمیبینمش کارایی سر میزنه که اون ...

دل ادم رو میرنجونه . مثل اون زمانی که بخاطر دوستم موندم اضافه کار هفته ها ولی اخربار وقتی گفتم یک روز فقط یک روز جای من بمون . ولی بهونه اورد

من به کسی اعتماد نمیکنم و با هیچکس صمیمی نمیشم من نمیزارم کسی اذیتم کنه ولی مشکلم اینه شوهرم جلوی زور نمیایسته و خیلیا مخصوصا خونوادش ازش سو استفاده میکنن و چیزی نمیگه بلد نیست از خودش دفاع کنه این آزارم میده چون بلد نیست از خودش دفاع کنه به من ضرر می رسونه ولی اگه شوهرم تو زندگیم نبود هیچکس نمیتونست بهم ضرر برسونه چون به هیچکی اجازه نمیدم تو زندگیم دخالت کنه ولی شوهرم راحت اجازه میده خونوادش ارامشو ازما بگیرن خیلی ساده است مخصوصا جلوی خونوادش و اونا راحت گولش میزنن الان مشکلم اینه شوهرم جلوی ظلم و زور نمیایسته و حقشو نمیگیره ولی من نمیزارم کسی حقمو بخوره فقط خونواده شوهرم الان دارن حق مارو میخورن و از شوهرم سو استفاده میکنن 

2706