1676
1605
عنوان

تجربه های زندگی !

244 بازدید | 39 پست

دوستای عزیزم . همه میدونیم تجربه کردن بهای سنگینی داره .! اون هم عمر و زمانی هست که میره . لطفا هرکسی یک تجربه از زندگیش بگه تا دیگه بقیه اون مسیر رو نرند و زمان ارزشمندشون تلف نشه .

تجربه من : داخل دعوا سکوت بهترین کاری هست که میشه کرد . مخصوصا اگه با دوستت دعوات شده .

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1677

خوبی کردن رو از زندگیم حذف کردم 

دردو دل نمیکنم 

ادمای پوچ چ خونوادع چ دوستو از دورم حذف کردم

به بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو🤨
1668

تو زندگی گذشت کن در مقابل کسی که میدونی ارزش داره . گاهی گذشت خودش پیروزیه. 

فکر نمیکردم خودم یه روز مصر به این بشم که کاربر جدید نیستم.😅 ولی دست روزگاره دیگه. اواخر ۹۷ قطع دسترسی شدم. بعد عید ۹۸ اومدم. یکی از کاربرا منو شناخت دلیل قطع دسترسی من رو پرسید توضیح دادم بازم قطع شدم.😑😂 دیگه علت نپرسید.😊 نی نی یار جان لطفا کاربری قبلیم نیلا۳۲ رو که برای ۹۶/۲/۲ بود بهم برگردون. قول میدم بچه خوبی باشم. عکس قبلیم رو گذاشتم شاید دوستام رو پیدا کنم. دلهاتون شاد.⚘⚘

دلت برای کسی نسوزه...

محبت زیادی نکن...

کم حرف باش....

سعی کن هر کاری خواستی بکنی حتی ساده ترین کارا رو با پدر و مادرت مشورت کنی چون فقط اونا دلسوزتن...

برای رضایت مردم زندگی نکن....

کاش دلها در چهره ها بود.....
دلت برای کسی نسوزه... محبت زیادی نکن... کم حرف باش.... سعی کن هر کاری خواستی بکنی حتی ساده ترین ک ...

متاسفانه تایید مردم برام مهمن . این خیلی بده . ارامش رو ازم گرفته

1645