2703
2553
عنوان

عروسی

774 بازدید | 62 پست

سلام دوستان

من قراره برج 4 عروسیم باشه، عصر میخایم بریم تالار ببینیم، ینی صبح رفتیم میخایم بریم که یکم بیشتر بگردیم، بعد مادر شوهرم میگ زنگ بزن جاریتم بیاد، و منم ازش بدم میاد و باهام خوب نیسیم، نمیدونم چیکار کنم اصلا دوس ندارم تو هیچ کاری همرام باشه، ولی مادر شوهرم میگ ببرش با خودت ناراحت میشه، حالم بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

ولش کن

یه میس کال بنداز رو گوشیش ،ب مادرشوهرت بگو بهش ز زدم ج نداد... دروغم نگفتی!

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

وا چرا جاری بیاد 

فعلا دست نگه دارین نرین به خاطره کرونا یه مدت بعد دوتایی باهم برین کسی ام نفهمه که بخواد همراه بفرسته

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...

اهمیت نده😅 بگو باشه بعد بگو یادم رفت

ما میرفتیم تالار ببینیم مادر شوهرم میخواست بیاد شوهرم بهش تعارف نزد

شب مهمونا رو میشماردیم مادر شوهرم میگف باید پسر عموهامو بگی شوهرم گفت کی خرج عروسیمو میده گفت خودت گفت پس کسی حق دخالت نداره شما چ کاره اید

البته فعلن برای کرونا کنسل😭

قد ۱۶۰  وزن اولیه ۶۴  وزن فعلی ۶۰  وزن هدف ۵۰ تاپیک سیتارا جونیم😘
2706