2733
2734

مامانهای خوشگل کیا تجربه زایمان زودرس داشتن میشه دلیلش رو بگید؟ بچه چند کیلو بوده و چند روز توی دستگاه رفته

من یک چیز جالب دیدم گاهی یک بچه زود به دنیا میاد اما دستگاه نمیره یکی ماه اخر زود به دنیا میاد میره هرکی دلیلش رو میدونه بگه لطفا🌹🌹🌹🌹

من پسر اولم توی ۳۴ هفته به دنیا اومد زایمان اورژانسی چون جفتم پایین بود از هفته۳۰ خیلی درد داشتم رحمم دوسانت باز شده بود امپول ریه هم از همون هفته زده بودم اما به خاطر اینکه عفونت گرفته بود دوهفته نگهش داشتن...الان مجددا باردارم اما از زایمان زودرس میترسم

خدایاشکرت 🌹🌹🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

دخترمنودکتر8اذرزده بودسونو30ابان18ابان به دنیااومدسزارین طبیعی بودم ولی استرس گرفتم ضربان قلبم رف بالاچون کیسه ابم پاره شدفک کنم اخراتوخونه خیلی کارمیکردم خونه تکونییییی میکردم واسه خودم چیزسنگین برمیداشتم!!!!!

چن کیلو بود 36 هفته و چند روز بودی؟ 

۲۳۵۰ 

اول۳۶هفته بودم

دو روز بیمارستان بودم

کیسه ابم یهو پاره شد

از کمرم بیحس شدم

😁😁😁

یه مازندرانی باتعصب😎🙌                               امضا ندارم انگشت میزنم😐☝🔵
دلیلش رو میگی گلم🌹

دوقلو باردارم از ۲۸ هفته به علت انقباض یه سانت باز شد رحمم الان رسیدم به ۳۵ هفته دیگه خدا میدونه کی دردم بگیره 😔

🙏🏻الهم صل علی محمد و آل محمد 🙏🏻
چه اتفاقی افتاد که زایمان کردی؟ کیسه اب پاره شده بود یا درد داشتی ؟دلیلش رو میگی لطفا

هیییچ دردی نداشتم

خاب بودم۸صب یهو دیدم شر شر ازم اب میره

کیسه ابم پاره شده بود

یه مازندرانی باتعصب😎🙌                               امضا ندارم انگشت میزنم😐☝🔵
2706