1676
1605
عنوان

سؤال زنونه دارم بیاین یه لحظه

238 بازدید | 10 پست

سلام خانوما، من الان 47 روزه زایمان کردم دیروز پریود شدم! خیلی یهویی بود اصلا" هیچی نفهمیدم، حالا به نظرتون طبیعیه؟؟؟ آخه بعضیا میگن یه دوسه ماه بعد یا 6 ماه بعد، نظر شما چیه؟؟؟ ممنون. 

با خدا باش 😇تا خدا باهات باشه😇

الان همه اقایون میان

« لَّا إِلَهَ إِلَّا أَنتَ سُبْحَانَكَ إِنِّی كُنتُ مِنَ الظَّالِمِینَ »                           اَللّهُمَّ اغْفِرْ لِىَ الذُّنُوبَ الَّتى تَهْتِکُ الْعِصَمَ؛ اَللّهُمَّ اغْفِرْ لِىَ الذُّنُوبَ الَّتى تُنْزِلُ النِّقَمَ؛ اَللّهُمَّ اغْفِرْ لِىَ الذُّنُوبَ الَّتى تُغَیِّرُ النِّعَمَ؛ اَللّهُمَّ اغْفِرْ لىَ الذُّنُوبَ الَّتى تَحْبِسُ الدُّعاَّءَ؛ اَللّهُمَّ اغْفِرْ لىَ الذُّنُوبَ الَّتى تَقطَعُ الرَّجاءَ؛ اَللّهُمَّ اغْفِرْ لِىَ الذُّنُوبَ الَّتى تُنْزِلُ الْبَلاَّءَ.

طبیعیه دیگه

پریشانم چه میخواهی توازجانم ؟!مرا بی انکه خودخواهم اسیر زندگی کردی خداوندا اگرروزی بشر گردی زحال بندگانت باخبر گردی پشیمان میشوی از قصه ی خلقت ازاین بودن ازاین بدعت خداونداتو مسئولی تومیدانی که انسان بودن وماندن دراین دنیاچه دشواراست ، چه رنجی میکشد انکس که انسان است وازاحساس سرشار.خداوندااگرروزی زعرش خود به زیر ایی لباس فقر پوشی غرورت رابرای تکه نانی به زیر پای نامردان بیاندازی وشب اهسته وخسته به سوی خانه باز ایی زمین واسمان راکفر گویی نمیگویی ؟!خداوندا اگر به زمین ایی وجای من باشی ببینی دیگران خوشحال  وبی غم راحت واسوده زمین واسمان راکفر گویی نمی گوییییییییییییییییییییییییی  بخدا دلگیرم،ازتمام دنیا ،ازخودت ازادمات من جوانی پیرم اززندگی سیرم

طبیعیه خیلی ها زود میشن بعضی هاهم تا۲سال ک شیرمیدن نمیشن

« لَّا إِلَهَ إِلَّا أَنتَ سُبْحَانَكَ إِنِّی كُنتُ مِنَ الظَّالِمِینَ »                           اَللّهُمَّ اغْفِرْ لِىَ الذُّنُوبَ الَّتى تَهْتِکُ الْعِصَمَ؛ اَللّهُمَّ اغْفِرْ لِىَ الذُّنُوبَ الَّتى تُنْزِلُ النِّقَمَ؛ اَللّهُمَّ اغْفِرْ لِىَ الذُّنُوبَ الَّتى تُغَیِّرُ النِّعَمَ؛ اَللّهُمَّ اغْفِرْ لىَ الذُّنُوبَ الَّتى تَحْبِسُ الدُّعاَّءَ؛ اَللّهُمَّ اغْفِرْ لىَ الذُّنُوبَ الَّتى تَقطَعُ الرَّجاءَ؛ اَللّهُمَّ اغْفِرْ لِىَ الذُّنُوبَ الَّتى تُنْزِلُ الْبَلاَّءَ.

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1522
1668