2726
الان چهار ساعت بود خواب بود بزور بیدارش کردم ۵ دیقه شیر خورد دوباره خوابیدهرکاری هم کردم سینمو بگیره ...

تیروئیدو کلسیم و ایناش خوب بود چیزای نفاخ و اینام نخور دارو کولیک میدی؟یعنی اصلان گشنش نمیشه؟

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤
تیروئیدو کلسیم و ایناش خوب بود چیزای نفاخ و اینام نخور دارو کولیک میدی؟یعنی اصلان گشنش نمیشه؟

ن همه چیزش خوب بود هیچ دارویی نمیخوره 

چرا گشنش میشه ولی دیر 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن همه چیزش خوب بود هیچ دارویی نمیخوره  چرا گشنش میشه ولی دیر

شاید شیرت براش سنگینه سیر نگهش میداره هر بچه ای یه قلقی داره خودش ولی دیگه ۳ ساعته بده بهش نزار طولانی شه 

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤
شاید شیرت براش سنگینه سیر نگهش میداره هر بچه ای یه قلقی داره خودش ولی دیگه ۳ ساعته بده بهش نزار طولا ...

باشه 

ساعت سه بهش شیر دادم ۵ دیقه خورد الان کی بیدارش کنم خوبه؟؟

2728
باشه  ساعت سه بهش شیر دادم ۵ دیقه خورد الان کی بیدارش کنم خوبه؟؟

۵و نیم شروع کن تا ۶ بیدارشه بخوره اول شیرتم بدوش، یکم قوت بگیره خیالت راحت میشه منم همینم الان ۱۰ دقیقه میخوره ۴ ساعت یبار شب تاصبحم خوابم ببره گشنه میمونه بهارم هست خوابشون زیاد شده