2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

با قلقلک بیدار نگهش دار تا بخوره.خدا رو هم شکر کن ک بچه ات خواب خوب داره.هرچی بخابه گوشت میشه ب تنش.خاهر شوهر من بچه اش خواب نداشت بیچاره شد تا ی سالگی

خدایا هزار مرتبه شکرت که ی دختر سالم بهم دادی
2714
با قلقلک بیدار نگهش دار تا بخوره.خدا رو هم شکر کن ک بچه ات خواب خوب داره.هرچی بخابه گوشت میشه ب تنش. ...

قلقلکش میدم ماساژش میدم صورتشو میشورم اصلا انگار ن انگار بعضی وقتا هرکاری هم میکنم سینمو نمیگیره 

ولی بعضی وقتا ۲۰ دیقه هم شده شیر خورده

ای جانم تا وقتی وزن میگیره مشکل نداره، یکمم از اول شیرت بدوش تا از پر کالریشم بخوره، ۳ ساعتم دیگه بیشتر نشه من وروجکم ۴ ماهشه

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤

۱۰ دقیقه میخوره

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤
ای جانم تا وقتی وزن میگیره مشکل نداره، یکمم از اول شیرت بدوش تا از پر کالریشم بخوره، ۳ ساعتم دیگه بی ...

الان چهار ساعت بود خواب بود بزور بیدارش کردم ۵ دیقه شیر خورد دوباره خوابیدهرکاری هم کردم سینمو بگیره دوباره نگرفت

قلقلکش میدم ماساژش میدم صورتشو میشورم اصلا انگار ن انگار بعضی وقتا هرکاری هم میکنم سینمو نمیگیره&nbs ...

دو ساعت ی بار بیدارش کن و سیرش کن نگران هم نباش.نوه های ما دوتاشون این مدلی بودن.دو سه نفری بیدار نگهشون میداستیم تا شیر بخورن.منم همش دعا میکنم دخترم مثل بقیه نوه ها باشه.

خدایا هزار مرتبه شکرت که ی دختر سالم بهم دادی
2706