1676
1605

ای جوون

مشکل آب که رفع شد😑 مواظب درخت ها باشید با قطع درخت ها مشکل سیل و آلودگی داریم با قطع ریه های زمین ایران رو نابود می کنیم .بیایم با طبیعت مهربان باشیم زباله نریزیم درخت بکاریم 😍

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1677

با قلقلک بیدار نگهش دار تا بخوره.خدا رو هم شکر کن ک بچه ات خواب خوب داره.هرچی بخابه گوشت میشه ب تنش.خاهر شوهر من بچه اش خواب نداشت بیچاره شد تا ی سالگی

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرسی که باعث تعلیقم شدین.چی دادن بهتون جایزه؟
با قلقلک بیدار نگهش دار تا بخوره.خدا رو هم شکر کن ک بچه ات خواب خوب داره.هرچی بخابه گوشت میشه ب تنش. ...

قلقلکش میدم ماساژش میدم صورتشو میشورم اصلا انگار ن انگار بعضی وقتا هرکاری هم میکنم سینمو نمیگیره 

ولی بعضی وقتا ۲۰ دیقه هم شده شیر خورده

ای جانم تا وقتی وزن میگیره مشکل نداره، یکمم از اول شیرت بدوش تا از پر کالریشم بخوره، ۳ ساعتم دیگه بیشتر نشه من وروجکم ۴ ماهشه

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤
1668
ای جانم تا وقتی وزن میگیره مشکل نداره، یکمم از اول شیرت بدوش تا از پر کالریشم بخوره، ۳ ساعتم دیگه بی ...

الان چهار ساعت بود خواب بود بزور بیدارش کردم ۵ دیقه شیر خورد دوباره خوابیدهرکاری هم کردم سینمو بگیره دوباره نگرفت

قلقلکش میدم ماساژش میدم صورتشو میشورم اصلا انگار ن انگار بعضی وقتا هرکاری هم میکنم سینمو نمیگیره&nbs ...

دو ساعت ی بار بیدارش کن و سیرش کن نگران هم نباش.نوه های ما دوتاشون این مدلی بودن.دو سه نفری بیدار نگهشون میداستیم تا شیر بخورن.منم همش دعا میکنم دخترم مثل بقیه نوه ها باشه.

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرسی که باعث تعلیقم شدین.چی دادن بهتون جایزه؟
الان چهار ساعت بود خواب بود بزور بیدارش کردم ۵ دیقه شیر خورد دوباره خوابیدهرکاری هم کردم سینمو بگیره ...

تیروئیدو کلسیم و ایناش خوب بود چیزای نفاخ و اینام نخور دارو کولیک میدی؟یعنی اصلان گشنش نمیشه؟

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤
تیروئیدو کلسیم و ایناش خوب بود چیزای نفاخ و اینام نخور دارو کولیک میدی؟یعنی اصلان گشنش نمیشه؟

ن همه چیزش خوب بود هیچ دارویی نمیخوره 

چرا گشنش میشه ولی دیر 

ن همه چیزش خوب بود هیچ دارویی نمیخوره  چرا گشنش میشه ولی دیر

شاید شیرت براش سنگینه سیر نگهش میداره هر بچه ای یه قلقی داره خودش ولی دیگه ۳ ساعته بده بهش نزار طولانی شه 

شاید شیرت براش سنگینه سیر نگهش میداره هر بچه ای یه قلقی داره خودش ولی دیگه ۳ ساعته بده بهش نزار طولا ...

باشه 

ساعت سه بهش شیر دادم ۵ دیقه خورد الان کی بیدارش کنم خوبه؟؟

باشه  ساعت سه بهش شیر دادم ۵ دیقه خورد الان کی بیدارش کنم خوبه؟؟

۵و نیم شروع کن تا ۶ بیدارشه بخوره اول شیرتم بدوش، یکم قوت بگیره خیالت راحت میشه منم همینم الان ۱۰ دقیقه میخوره ۴ ساعت یبار شب تاصبحم خوابم ببره گشنه میمونه بهارم هست خوابشون زیاد شده

1645