2726

بچه چکارمیکنید این روزا؟من دارم میپوکم دیگه تو خونه دلم برای مامانم لک زده دوماهه ندیدمش😭

فیلم دان میکنیم باشوهر میبینیم منچ بازی میکنیم با پسرم بازی میکنیم حتی تو خونه قایم موشک بازی میکنیم😐 باوجود کارخونه و اشپزی و بشور و بساب بازم کلی وقت اضافه داریم ک حوصلمون سرمیره😢بگید شما چکارا میکنید ایده بگیرم

اینم پسرکوچولوی بدخواب من ک باید ی ساعت رو پا تکون میدادم تا میخابید الان از شدت بی حوصلگی تا من دوش بگیرم و بیام خودش رخت خوابهاشو پهن کرده و خابیده😐

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چن سالشه

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است

عجیجم😍

ادموند هیلاری اولین فاتح اورست پس از تلاش ناموفقش برای صعود رو به اورست گفت:برمیگردم فتحت میکنم تو یه کوهی و نمیتونی رشد کنی اما من یه آدمم و میتونم؛او در 1953 اورست را فتح کرد.
منم پوکیدم گروه فامیلی ما رفتن بیرون بصرف جوج😑😑😑😑

کدوم شهری

نمیترسن بگیرن😐

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2706