2726
عنوان

کسایی که سرکلاز کردین یا سرویکستون کم بود لطفا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 178 بازدید | 30 پست
باز شما هفته بارداریت بالا بود. اخه  هفته ۱۹ خیلیییی کمه😭 هنوز بچه وزنی نداره

عزيزم برو بيمارستان زنان اونجا چند تا متخصص ببينتت چون انكان اينكه سركلاژتم كنن هست

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
من هفته ۱۳ سرکلاژ شدم،طول یرویکسم ۳۴ بود ،البته دوقلو داشتم

سرکلاژ چطوریه؟ خونریزی داره؟

بعدش استراحت باید کرد تا آخر بارداری یا نه؟

کلا دکتر چه توصیه ای کرد برای بعد سرکلاژ.و اینکه نظرش چی بود یعنی سرکلاژ کمک میکنه به افزایش سرویکس؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۱۹ هفته ای پس وقت داری برای سرکلاژ الان نگران چی هستی؟ راه حل برات هست فقط سریعتر یکی رو پیدا کن سرک ...

اینجا دکترا نیستن. رفتم دنبال دکتر نبود. بیمارستانا هم الودن. نگرانیم اینه دستم به هیچ جا بند نیست. فقط میام نینی سایت هی تاپیک میذارم 😔

🌷توکلتُ علی الله🌷
سرکلاژ چطوریه؟ خونریزی داره؟ بعدش استراحت باید کرد تا آخر بارداری یا نه؟ کلا دکتر چه توصیه ای کرد ...

یه عمل ده دقیقه ای،من کلا بیست دقیقه بیهوش بودم،خونریزی بعدش درحد پریوده زیادنه،دکترم با استراحت مطلق کلا مخالف بود،فقط استراحت نسبی،سرکلاژ از زایمان زودرس جلوگیری میکنه

2728
یه عمل ده دقیقه ای،من کلا بیست دقیقه بیهوش بودم،خونریزی بعدش درحد پریوده زیادنه،دکترم با استراحت مطل ...

ممنون گلم 

خونریزیش چند روز طول میکشه؟

استراحت نسبی یعنی فقط برای دستشویی و حمام و نماز و غذا خوردن بلند شیم دیگه درسته؟ بقیه اش رو خوابیده باشیم؟

یا میشه مثلا غذا درست کنم یا یه کم بشینم؟

اینجا دکترا نیستن. رفتم دنبال دکتر نبود. بیمارستانا هم الودن. نگرانیم اینه دستم به هیچ جا بند نیست. ...

ان شاالله خیره و به سلامتی میگذرونی فقط استرس نداشته باش

یه نفر باید بیاد پیشت از جان تکووووون نخور کارایی که بهت میگم رو انجام بده من با سرویکس ۲۲ به آخر رسوندم همزمان با من یه خانمی بود با سرویکس ۱۷ به آخر رسوند فقققط مهم اینه رعایت کنی و به هییییچ عنوان استرس نداشته باشی تو بخاطر سرویکس زایمان زودرس نمیشی ولی استرس داشته باشی چرا

یه نفر ثابت باید پیشت باشه حتی واسه آب خوردن بلند نشو

زیر تشکت رو بلند کن از بااسن بلند باشه و توی شیب باشی بیشتر به پهلوی چپ بخواب

هر شب شیاف استفاده کن و آمپول پرولوتون باید بزنی بستگی به تشخیص پزشک داره ممکنه مثل اون بنده خدا که سرچیسکش ۱۷ بود آمپول نده ولی برای اینکه دردهای زایمانی شروع نشه قطعا باید دارو یا آمپول بگیری

آسپرین هم حتما باید بخوری که خون توی بدنت لخته نشه

اگر آمپول بهت دادن یا بده شوهرت بزنه (کاری نداره یاد میگیره) یا بگو بیان برات بزنن

پله به هییییچ وجه بالا پایین نرو

دستشویی اگر فرنگی ندارید بگو شوهرت از این دیواری ها که تا میشن بخره نصب کنه فقط فرنگی استفاده کن

حمامت باید نشسته باشه و پنج دقیقه ای تموم کن

کمربند بارداری بگیر یا با یه چادر قشنگ زیر شکمت رو ببند

نفس های عمیق شکمی رو فراموش نکن

دراز کش باش ولی پاهات رو نرمش بده

قرآن بخون سوره حجرات برای حفظ جنین خیلی خوبه صلوات حضرت زهرا هم همینطور روحیه خودت رو حفظ کن و امضام رو بخون 

بچه ت رو بسپر به خدا 

ان شاالله خیره و به سلامتی میگذرونی فقط استرس نداشته باش یه نفر باید بیاد پیشت از جان تکووووون نخور ...

عزیزم واقعا از راهنماییات ممنونم. چشم همه اینا رو انجام میدم. خدا انشاالله خیرت بده. 🌷🌷🌷😍😍 انشاالله خدا کمکم کنه

🌷توکلتُ علی الله🌷
عزیزم واقعا از راهنماییات ممنونم. چشم همه اینا رو انجام میدم. خدا انشاالله خیرت بده. 🌷🌷🌷😍😍 انشا ...

خواهش میکنم عزیزم مواظب خودت باش کسی رو داری ۲۴ ساعته پیشت باشه؟ اصلا نباید بلند بشی بری مثلا غذا بپزی و اینا

اگر سرکلاژ نکنی باید استراحتت کاملا مطلق باشه

من مطمئنم به سلامت به تهش میرسونی فقط خوب استراحت کن

تلفن رو بردار هرررر دکتر زنانی که توی شهرتون هست زنگ بزن مطبش بالاخره ممکنه یه نفر پیدا شه که مطبش باز باشه یا همین جا تاپیک بزن ببین کسی هست توی شهرتون شماره موبایل دکتر زمانش رو داشته باشه یا نه که زنگ بزنی واست سرکلاژ کنه  

خواهش میکنم عزیزم مواظب خودت باش کسی رو داری ۲۴ ساعته پیشت باشه؟ اصلا نباید بلند بشی بری مثلا غذا بپ ...

اره عزیزم. خونه بابامم. خودم کاری نمیکنم. یه دکتر پیدا کردم گفت استراحت مطلق بکن و دوباره سونو بده اگر کمتر شد سرکلاژ کن. 

🌷توکلتُ علی الله🌷
اره عزیزم. خونه بابامم. خودم کاری نمیکنم. یه دکتر پیدا کردم گفت استراحت مطلق بکن و دوباره سونو بده ا ...

خوب پس خدا رو شکر فکر کردم هیچ دکتری پیدا نکردی شکر خدا تخت نظری پس نگران نباش احساساتت رو مدیریت کن و آروم باش

خوب پس خدا رو شکر فکر کردم هیچ دکتری پیدا نکردی شکر خدا تخت نظری پس نگران نباش احساساتت رو مدیریت کن ...

الان رفتم پستاتو خوندم که چه شرایطی رو گذروندی. احسنت به همچین اراده ای خدا هم جواب صبر و طاقتتو داده. انشاالله که منم بتونم مث شما باشم. چون من هر بلایی ک سرم اومده از استرس بالا بوده. بخدا فکر میکنم از سر استرسمم سرویکسم اینقدر کم شده.

🌷توکلتُ علی الله🌷
2706