2726

۱۹ هفتمه طول سرویکسم ۲۷. شما طولش چند بود سرکلاژ شدین. دکتر خودم میست با یک متخصص مشورت کردم گفت شیاف بزار و استراحت کن و دوباره سون بده ببینیم کمتر شده یا نه

🌷توکلتُ علی الله🌷

فقط استراحت مطلق باش

مايعات زياد بخور

رابطه تعطيل

توالت فرنگي برو

پله نرو اصلا

بخواب پاهانم يكم بالاتر باشه

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان ديگه برا سركلاژ ديره فكر نكنم قبول بكنن

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
2728

من طول سرویکسم یه دفعه ۲۲ شد چون توی ۲۷ هفته فهمیدم انقدر کوتاه شده نه فرصت سرکلاژ بود نه برام پساری گذاشتن استراحت مطلق شدم به لطف خدا و کمک آمپول پرولوتون و شیاف هر شب بچه م ۳۸ هفته دنیا اومد

شمام نگران نباش اصلا ولی امروز فردا حتما با یه پزشک دیگه مشورت کن زیر ۲۰ یا ۲۱ هفته سرکلاژ کنن برات 

شما سرکلاژ شدی؟ منم 28 سرویکسم دکتر گفته هفته 14 دوباره چک میکنم

نه گلم من هفته دوازده ٣٨ بود جفتم كاملا پايين بود دكتر استراحت داد تو انومالي رفت جفت كامل بالا طولشم شد ٥٠

فقط استراحت مطلق باش مايعات زياد بخور رابطه تعطيل توالت فرنگي برو پله نرو اصلا بخواب پاهانم يكم ...

من ماه دوم بارداریمم استراحت مطلق بودم همه اینا رو رعایت کردم. سه هفته بود ک از جا بلند شدم. ک جواب انومالیم این شد

🌷توکلتُ علی الله🌷
الان ديگه برا سركلاژ ديره فكر نكنم قبول بكنن

دکتر من می‌گفت تا ۲۴ هفته هم سرکلاژ می‌کنه ولی من اون موقع ۲۷ هفته بودم که فهمیدم سرویکسمم ۲۲ هست دیگه واقعا برای سرکلاژ دیر بود

درسته هر چی هفته بره بالا ریسکش بیشتره ولی استارتر هنوز ۱۹ هفته ست تا ۲۰ تهش ۲۱ وقت داره

من ماه دوم بارداریمم استراحت مطلق بودم همه اینا رو رعایت کردم. سه هفته بود ک از جا بلند شدم. ک جواب ...

عزيزم كلا استراحت مطلق باش نترس ايشالا چيزي نيست

من طول سرویکسم یه دفعه ۲۲ شد چون توی ۲۷ هفته فهمیدم انقدر کوتاه شده نه فرصت سرکلاژ بود نه برام پساری ...

باز شما هفته بارداریت بالا بود. اخه  هفته ۱۹ خیلیییی کمه😭 هنوز بچه وزنی نداره

🌷توکلتُ علی الله🌷
دکتر من می‌گفت تا ۲۴ هفته هم سرکلاژ می‌کنه ولی من اون موقع ۲۷ هفته بودم که فهمیدم سرویکسمم ۲۲ هست دی ...

دكتر من گفت كلا بعد هجده هفته خطرناكه سركلاژ 

باز شما هفته بارداریت بالا بود. اخه  هفته ۱۹ خیلیییی کمه😭 هنوز بچه وزنی نداره

۱۹ هفته ای پس وقت داری برای سرکلاژ الان نگران چی هستی؟ راه حل برات هست فقط سریعتر یکی رو پیدا کن سرکلاژ کنه برات 

2706