1676
1605

۱۹ هفتمه طول سرویکسم ۲۷. شما طولش چند بود سرکلاژ شدین. دکتر خودم میست با یک متخصص مشورت کردم گفت شیاف بزار و استراحت کن و دوباره سون بده ببینیم کمتر شده یا نه

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷توکلتُ علی الله🌷

فقط استراحت مطلق باش

مايعات زياد بخور

رابطه تعطيل

توالت فرنگي برو

پله نرو اصلا

بخواب پاهانم يكم بالاتر باشه

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
روز هفت اذر بي بي چكم مثبت شد الهي من دورت بگردم بيست و نه اذر وقتي دكتر بهم گفت قلبت داره عين ساعت ميزنه از خوشحالي نميدونستم چيكار كنم عمر من كاش بدوني بچقدر بيتابتم   اسفند ٩٦ من و عشقم به هم رسيديم    خدا جونم مرسي كه به عشقم رسيدم خيلي خيلي سختي كشيديم ولي اين ارامش ارزششو داشت  خدا جونم خودت كمك كن بتونيم خونه بخريم  و شوهرم سر كار ثابت بره

الان ديگه برا سركلاژ ديره فكر نكنم قبول بكنن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
روز هفت اذر بي بي چكم مثبت شد الهي من دورت بگردم بيست و نه اذر وقتي دكتر بهم گفت قلبت داره عين ساعت ميزنه از خوشحالي نميدونستم چيكار كنم عمر من كاش بدوني بچقدر بيتابتم   اسفند ٩٦ من و عشقم به هم رسيديم    خدا جونم مرسي كه به عشقم رسيدم خيلي خيلي سختي كشيديم ولي اين ارامش ارزششو داشت  خدا جونم خودت كمك كن بتونيم خونه بخريم  و شوهرم سر كار ثابت بره

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

فقط استراحت مطلق باش مايعات زياد بخور رابطه تعطيل توالت فرنگي برو پله نرو اصلا بخواب پاهانم يكم ...

شما سرکلاژ شدی؟

منم 28 سرویکسم دکتر گفته هفته 14 دوباره چک میکنم

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1522

من طول سرویکسم یه دفعه ۲۲ شد چون توی ۲۷ هفته فهمیدم انقدر کوتاه شده نه فرصت سرکلاژ بود نه برام پساری گذاشتن استراحت مطلق شدم به لطف خدا و کمک آمپول پرولوتون و شیاف هر شب بچه م ۳۸ هفته دنیا اومد

شمام نگران نباش اصلا ولی امروز فردا حتما با یه پزشک دیگه مشورت کن زیر ۲۰ یا ۲۱ هفته سرکلاژ کنن برات 

به جون بابام که میخوام دنیاش نباشه قسم میخورم هر لحظه و هر لحظه برای آروم نگه داشتن خودم تلاش کنم☺️ نفس های عمیق شکمی رو فراموش نمیکنم🧘‍♀️ من خوشحال و شادم😃 و منتظر نتیجه نیستم😁 به گذشته و آینده فکر نمیکنم چون من فقط وظیفه دارم رنگ های امروزم رو درست و با برنامه کنار هم بچینم و طرح و نقش زدن رو به خدا بسپرم قطعا خدا بهتر از من روی بوم زندگیم نقش میزنه🎨 برای بالا بردن ظرفیتم تلاش میکنم🏋️‍♀️ من قراره اگر خدا بخواد مادر بشم 🤰پس باید محکم باشم✊ به قول هایی که به خودم میدم متعهدم ، و برای رسالتی که دارم تلاش میکنم ولی به نتیجه فکر نمیکنم📆  اگر نتونم خودم احساسم روحیاتم رو مدیریت کنم نمیتونم بچه توانا و خلاق و محکمی تربیت کنم 🤱بخاطر بچه آینده م هم که شده بااااید از الان مادری کردن رو تمرین کنم باید ظرفیت روانی هر اتفاقی رو توی خودم بالا ببرم قول میدم همه تلاشم رو بکنم💪 چون میدونم که من میتونم😍
شما سرکلاژ شدی؟ منم 28 سرویکسم دکتر گفته هفته 14 دوباره چک میکنم

نه گلم من هفته دوازده ٣٨ بود جفتم كاملا پايين بود دكتر استراحت داد تو انومالي رفت جفت كامل بالا طولشم شد ٥٠

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فقط استراحت مطلق باش مايعات زياد بخور رابطه تعطيل توالت فرنگي برو پله نرو اصلا بخواب پاهانم يكم ...

من ماه دوم بارداریمم استراحت مطلق بودم همه اینا رو رعایت کردم. سه هفته بود ک از جا بلند شدم. ک جواب انومالیم این شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷توکلتُ علی الله🌷
8
الان ديگه برا سركلاژ ديره فكر نكنم قبول بكنن

دکتر من می‌گفت تا ۲۴ هفته هم سرکلاژ می‌کنه ولی من اون موقع ۲۷ هفته بودم که فهمیدم سرویکسمم ۲۲ هست دیگه واقعا برای سرکلاژ دیر بود

درسته هر چی هفته بره بالا ریسکش بیشتره ولی استارتر هنوز ۱۹ هفته ست تا ۲۰ تهش ۲۱ وقت داره

به جون بابام که میخوام دنیاش نباشه قسم میخورم هر لحظه و هر لحظه برای آروم نگه داشتن خودم تلاش کنم☺️ نفس های عمیق شکمی رو فراموش نمیکنم🧘‍♀️ من خوشحال و شادم😃 و منتظر نتیجه نیستم😁 به گذشته و آینده فکر نمیکنم چون من فقط وظیفه دارم رنگ های امروزم رو درست و با برنامه کنار هم بچینم و طرح و نقش زدن رو به خدا بسپرم قطعا خدا بهتر از من روی بوم زندگیم نقش میزنه🎨 برای بالا بردن ظرفیتم تلاش میکنم🏋️‍♀️ من قراره اگر خدا بخواد مادر بشم 🤰پس باید محکم باشم✊ به قول هایی که به خودم میدم متعهدم ، و برای رسالتی که دارم تلاش میکنم ولی به نتیجه فکر نمیکنم📆  اگر نتونم خودم احساسم روحیاتم رو مدیریت کنم نمیتونم بچه توانا و خلاق و محکمی تربیت کنم 🤱بخاطر بچه آینده م هم که شده بااااید از الان مادری کردن رو تمرین کنم باید ظرفیت روانی هر اتفاقی رو توی خودم بالا ببرم قول میدم همه تلاشم رو بکنم💪 چون میدونم که من میتونم😍
من ماه دوم بارداریمم استراحت مطلق بودم همه اینا رو رعایت کردم. سه هفته بود ک از جا بلند شدم. ک جواب ...

عزيزم كلا استراحت مطلق باش نترس ايشالا چيزي نيست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من طول سرویکسم یه دفعه ۲۲ شد چون توی ۲۷ هفته فهمیدم انقدر کوتاه شده نه فرصت سرکلاژ بود نه برام پساری ...

باز شما هفته بارداریت بالا بود. اخه  هفته ۱۹ خیلیییی کمه😭 هنوز بچه وزنی نداره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷توکلتُ علی الله🌷
دکتر من می‌گفت تا ۲۴ هفته هم سرکلاژ می‌کنه ولی من اون موقع ۲۷ هفته بودم که فهمیدم سرویکسمم ۲۲ هست دی ...

دكتر من گفت كلا بعد هجده هفته خطرناكه سركلاژ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باز شما هفته بارداریت بالا بود. اخه  هفته ۱۹ خیلیییی کمه😭 هنوز بچه وزنی نداره

۱۹ هفته ای پس وقت داری برای سرکلاژ الان نگران چی هستی؟ راه حل برات هست فقط سریعتر یکی رو پیدا کن سرکلاژ کنه برات 

باز شما هفته بارداریت بالا بود. اخه  هفته ۱۹ خیلیییی کمه😭 هنوز بچه وزنی نداره

عزيزم برو بيمارستان زنان اونجا چند تا متخصص ببينتت چون انكان اينكه سركلاژتم كنن هست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من هفته ۱۳ سرکلاژ شدم،طول یرویکسم ۳۴ بود ،البته دوقلو داشتم

سرکلاژ چطوریه؟ خونریزی داره؟

بعدش استراحت باید کرد تا آخر بارداری یا نه؟

کلا دکتر چه توصیه ای کرد برای بعد سرکلاژ.و اینکه نظرش چی بود یعنی سرکلاژ کمک میکنه به افزایش سرویکس؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۹ هفته ای پس وقت داری برای سرکلاژ الان نگران چی هستی؟ راه حل برات هست فقط سریعتر یکی رو پیدا کن سرک ...

اینجا دکترا نیستن. رفتم دنبال دکتر نبود. بیمارستانا هم الودن. نگرانیم اینه دستم به هیچ جا بند نیست. فقط میام نینی سایت هی تاپیک میذارم 😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷توکلتُ علی الله🌷
سرکلاژ چطوریه؟ خونریزی داره؟ بعدش استراحت باید کرد تا آخر بارداری یا نه؟ کلا دکتر چه توصیه ای کرد ...

یه عمل ده دقیقه ای،من کلا بیست دقیقه بیهوش بودم،خونریزی بعدش درحد پریوده زیادنه،دکترم با استراحت مطلق کلا مخالف بود،فقط استراحت نسبی،سرکلاژ از زایمان زودرس جلوگیری میکنه

یه عمل ده دقیقه ای،من کلا بیست دقیقه بیهوش بودم،خونریزی بعدش درحد پریوده زیادنه،دکترم با استراحت مطل ...

ممنون گلم 

خونریزیش چند روز طول میکشه؟

استراحت نسبی یعنی فقط برای دستشویی و حمام و نماز و غذا خوردن بلند شیم دیگه درسته؟ بقیه اش رو خوابیده باشیم؟

یا میشه مثلا غذا درست کنم یا یه کم بشینم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1651