1676
1605
عنوان

چرا این جوری شد...

376 بازدید | 22 پست

من باردارم نزدیک دوماههمه

دوروز پیش شب حالت تهوع شدید داشتم که بالا اوردم ولی الان دوروزه هیچ حالت تهوعی ندارم یه دفعه قطع شده انگار

نگرانم

بدنیس؟

بچه ها امضامو میبینید توی دلتون برام یه دونه صلوات بفرستید تا منم این ماه باردارشم...یه دختره خوشگل و سالم  

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522
بصبر بازبرمیگرده حالت هات سینه هات سفت سفتن 

اره سینه هام درد میکنه مخصوصا سرش.سفت شده

بچه ها امضامو میبینید توی دلتون برام یه دونه صلوات بفرستید تا منم این ماه باردارشم...یه دختره خوشگل و سالم  
وقتی حالت تهوع و اینا داری یعنی قلبش تشکیل شده عزیزم بهت تبریک میگم، خوشحال باش دیگه حالت تهوع نداری

ممنون عزیزم .اخه یهو قطع شده میترسم.

هشت روز از موعدم گذشته بود که ازمایش دادم بتام 8264 بود.

1665
حالابایدسینه های مبارکتم توصیف کنی واسه همه

ینی داشتم میگفتم که بد نباشه یه وقت 

اگه بری الان صدا قلبشو هم میشنوی دو ماهته درسته؟ 

توی دوماهم.

هنوز دکتر نرفتم اصلا از وقتی که فهمیدم بخاطره کروناااا

همش تو خونه بودم

اره سینه هام درد میکنه مخصوصا سرش.سفت شده

خوش بحالت همون یه شب بوده 

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ممنونتم بخاطر هدیه کوچولویی که دوباره به من دادی سلامت نگهش دار 😍😍😍پسر عزیزم بمون برام مامان بابا وخواهرجونت منتظر دیدن چشم های قشنگتیم ناامیدمون نکن   برا سلامتی نی نیم صلوات بفرستید ممنونم 
توی دوماهم. هنوز دکتر نرفتم اصلا از وقتی که فهمیدم بخاطره کروناااا همش تو خونه بودم

کرونا خطر ناک هست ولی وضعیت جنیین  تو سه ماهه اول خیلی مهمه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ممنونتم بخاطر هدیه کوچولویی که دوباره به من دادی سلامت نگهش دار 😍😍😍پسر عزیزم بمون برام مامان بابا وخواهرجونت منتظر دیدن چشم های قشنگتیم ناامیدمون نکن   برا سلامتی نی نیم صلوات بفرستید ممنونم 
کرونا خطر ناک هست ولی وضعیت جنیین  تو سه ماهه اول خیلی مهمه

اره ولی الان شوهرم میگه بین بدو بدتر بدو باید انتخاب کنیم 

اره ولی الان شوهرم میگه بین بدو بدتر بدو باید انتخاب کنیم 

بارعایت بهاشت بهتره بری  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1651