2737
2734
عنوان

کیا سه ماهه اخر بارداری هستن؟

118 بازدید | 18 پست

من هفته ۳۳ هستم خیلی دست و پام ورم کرده و نسبت به بارداری قبلیم سنگین شدم همش سوزش معده دارم و خسته ام ولی شبها خوابم نمیبره...کیا مثل من هستن و چی کار‌میکنید ازاین‌حال دربیاید؟ توی خونه ورزش میکنید؟

خدایاشکرت 🌹🌹🙏

من خیلی پاهام و کمرم درد داره صبح ها که میخوام پاشم همه جونم درد میکنه 

خسته شدم دیگه دوستان الان تو چهل هفته ام ولی دکتر گفت فقط یک سانتی و خیلی کار داری هنوز هیچ دردی هم ندارم چیکار کنم من دردام شروع شه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تازه دارم وارد ۷ میشم کشاله های رونم درد میکنه زیر دلم درد میکنه خسته ام حال ندارم تو اون دوتای قبلی اصلن این حالاتو تاروزای آخر نداشتم

چشمت ب امضام افتاد برا شفای مامانم صلوات میفرسی💔🙏
2728

من ۳۱ هفته ام چن روز معده ام ترش میکنه خواب هم ممنوع شده تا صب این وراون ورمیشم 

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
من تازه دارم وارد ۷ میشم کشاله های رونم درد میکنه زیر دلم درد میکنه خسته ام حال ندارم تو اون دوتای ق ...

سلام من سه روز از موعدم عقب انداخته بودم بعد این سه روز یه خونریزی یکی کم تر از پریودی داشتم که روشن قرمز بود این خونریزی ۳ روز بیشتر طول نکنشید و الان روز ۷ موعد پریودمم که منفی بود بیبی تخمدانام تیر میکشه کمر درد دارم میتونم باردار باشم؟

من خیلی پاهام و کمرم درد داره صبح ها که میخوام پاشم همه جونم درد میکنه  خسته شدم دیگه دوستان ا ...

توی اینترنت سرچ کن ببین چه ورزش هایی بهت کمک میکنه برای باز شدن رحم وای چقدر طاقت داری من کلافه ام خسته شدم دیگه

خدایاشکرت 🌹🌹🙏
2738
توی اینترنت سرچ کن ببین چه ورزش هایی بهت کمک میکنه برای باز شدن رحم وای چقدر طاقت داری من کلافه ام خ ...

سلام من سه روز از موعدم عقب انداخته بودم بعد این سه روز یه خونریزی یکی کم تر از پریودی داشتم که روشن قرمز بود این خونریزی ۳ روز بیشتر طول نکنشید و الان روز ۷ موعد پریودمم که منفی بود بیبی تخمدانام تیر میکشه کمر درد دارم میتونم باردار باشم؟

من تازه دارم وارد ۷ میشم کشاله های رونم درد میکنه زیر دلم درد میکنه خسته ام حال ندارم تو اون دوتای ق ...

هربارداری ظاهرا فرق داره منم بارداری اولم اینقدر زرنگ بودم بااینکه جفتم پایین بود ولی سراین دومی داغونم

خدایاشکرت 🌹🌹🙏

ببین برای ورم پاهات اول اینکه فشارتو‌چک کن بالا نباشه اگه فشارت بالا بود باید حتما ازمایش ادرار بدی که خدای نکرده دفع پروتیین نداشته باشی 

بعد اگه فشارت بالا نبود و نرمال ۱۲ رو ۸ بود یا کمتر بدنت یا کم ابه یا نمک زیاد خوردی یا پاهاتو پایین گذاشتی زیاد و به خاطر افزایش وزن ورم کرده 

بهترین راهش اینه که هر جا میشینی و میخوابی زیر پات دو تا بالشت بذاری که از سطح بدنت بالاتر باشه و مجبور کن خودتو اب زیاد بخوری 

من هفته پیش درگیر ورم پا بودم اگه سوالی داشتی بپرس عزیزم

به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت
من ۳۱ هفته ام چن روز معده ام ترش میکنه خواب هم ممنوع شده تا صب این وراون ورمیشم 

عین من خیلی ترش میکنم دیگه فقط کارم شده نون مامانم درست میکنه یکم شکرو زیره میزنه توش همین و میخورم ...ویارم سیب قرمز هست اونم نمیتونم بخورم دیگه😔😔😔

خدایاشکرت 🌹🌹🙏
سلام من سه روز از موعدم عقب انداخته بودم بعد این سه روز یه خونریزی یکی کم تر از پریودی داشتم که روشن ...

سلام عزیزم گاهی پیش میاد ک پریود سبک و کم حجم باشه ک با لانه گزینی اشتباه گرفته میشه بی بی منفی بوده بارداری منتفیه اما چن روز بعد بازم تکرار کن اگر بازم منفی بود قطعیه

چشمت ب امضام افتاد برا شفای مامانم صلوات میفرسی💔🙏
2706