2726
عنوان

احتیاج به کمک دارم خواهش میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 189 بازدید | 27 پست
چن سالته اگه مطمنی درست نمیشه جدا شو که شانس زندگی و ازدواج بعدی داشته باشی بچه دار اصلا اصلا نشی که ...

۳۰ سالمه ۱۰سال میشه تقریبا ازدواج کردیم  میگم که دنبال یه مشاور حقوقی ام که اقدام به طلاق کنم چون واقعا تنها و خسته ام دیگه بریده ام نمیدونم باید چیکار کنم چیزیم میگم میگه خودت امدی میخواستی نیایی نمیخوای دیر نشده برو طلاق تو بگیر

عزیزم با دعوا وقهر که کاری پیش نمیره ومشکل حل نمیشه،بشین باهاش حرف بزن،علت کاراشو بپرس نه با دعوا،مو ...

به خدا همه این کارو کردم مثلا امروز بهش زنگ زدم جواب نداد اس دادم خوبی چطوری کجایی نهار کی میایی عزیزم 

فقط یه کلمه نوشته خوردم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۳۰ سالمه ۱۰سال میشه تقریبا ازدواج کردیم  میگم که دنبال یه مشاور حقوقی ام که اقدام به طلاق کنم چ ...

خب بخاطر کرونا همه جاها بیشتر تعطیلن.نگران نباش به حرفاش فکرنکن نفهمه شعور داشت بهتر حرف میزد.من معلمم توخیلی از شاگردام طلاق دیدم خانپاده هاشون و همکارام .درس خوندی سعی کن درستو بخونی و سرکار بری از الان 

با مهربانی زندگی کنیم و لبخند بزنیم همه خوبند.
خب بخاطر کرونا همه جاها بیشتر تعطیلن.نگران نباش به حرفاش فکرنکن نفهمه شعور داشت بهتر حرف میزد.من معل ...

دیپلم دارم نمیزاره ادامه تحصیل بدم مربی مهد کودک بودم که امسال دیگه نرفتم .سر کار هم نمیزاره برم

2728

مردها بیشتر کینه ای هستن از چیزی ناراحت نشده خانپادش پرش نکردن ولی با این همه خیانتشو نباید قبول میکردی صد درصد پای کسی دیگه وسطه که اینجوزی زندگیشو ول کرده. به خوذت میرسی ارایش میکنی تو خونه رابطه و نزدیکی دازید با هم چن وقت یک بار

دیپلم دارم نمیزاره ادامه تحصیل بدم مربی مهد کودک بودم که امسال دیگه نرفتم .سر کار هم نمیزاره برم

نه سرکارتو بو در کنارش رشته مربوطشو بخون حتما

[QUOTE=130008930]مردها بیشتر کینه ای هستن از چیزی ناراحت نشده خانپادش پرش نکردن ولی با این همه خیانتشو نباید قبول میک ...[/QUOT

خانواده اش همه طرف من هستن میگن مقصر پسرشونه خیانتم به قول خودش فقط توهم های منه و قبول نکرد و گفت یکی از دوستاش با گوشی اون پیام داده مونده تو گوشیش فقط به خاطر ده سال زندگیم برگشتم دلم برای خونه ام زندگیم تنگ شده بود .رابطه هم به طور کل قطع شده خیلی خیلی کم قبلا هم کم بود به خاطر سرد مزاجیش الان که دیگه خیلی بدتر در بدتر شده و کلا نداریم

[QUOTE=130008930]مردها بیشتر کینه ای هستن از چیزی ناراحت نشده خانپادش پرش نکردن ولی با این همه خیانت ...

نه باید رابطتون رو درست کنی اگه بهتر بشه سمت کسی دیگم نمیره خیلی به خوذت برس خیلی و لباسای خوب بش بیاد سمتت ببین بهتر میشه یا نه امتحان کن اینجا نمیشه حرف زد که راهنماییت کنم البته یکبار تو سمتش برو بعدا بذار خودش بیاد ببین بعد رابطه خپب یشه یا نه بعد اقدام طلاق کن پلی نذاری بچه دار شی اصلا

میگم که نمیزاره برم

اگر برگشتی خونه پدرت درستو بخون و سرکارتو برو حتما حتما که ازدواج بعدیت بهتر باشه نگران نباش خدا یه در میبنده و هزار در رو باز میکنه وزهای خوبت میاد عزیزم من جدا شدم ازدواجم کردم بچم دارم

اگر برگشتی خونه پدرت درستو بخون و سرکارتو برو حتما حتما که ازدواج بعدیت بهتر باشه نگران نباش خدا یه ...

واقعا راست میگی چند سالت بود جدا شدی ببخش گلم فضولی میکنم چون فکر میکنم تمام درها به روم بسته است مخصوصا بعد از جدایی