2703
2553
عنوان

احتیاج به کمک دارم خواهش میکنم

189 بازدید | 27 پست

مشاوره میخوام واقعا احتیاج به کمک دارم کم اوردم شوهرم مدتیه خیلی اذیتم میکنه مشروب میخوره خونه نمیاد شاید شبا که کلا نمیاد روزا هم فقط چند دقیقه خونه است بعد به بهانه های مختلف میره بیرون و تا فرداش نمیاد من به خاطر همین دیر و نیامدناش تو بهمن قهر کردم رفتم خونه ی مادرم یه یک ماهی اونجا بودم بعد به واسطه دایی و خانواده باز امدم ولی از وقتی برگشتم بدتر شده میگه دلم میخواد نمیام دوست ندارم بیام طلاق میخوای برو اقدام کن منم میام 

فکر میکنم داره اذیتم میکنه تا خودم برای طلاق اقدام کنم  تمام پیاماش و حرفایه که بهم زده رو دارم به نظرتون چیکار کنم یه مشاوره خوب کسی سراغ نداره 

درضمن سابقه خیانت هم بهم داره متاسفانه باز با این شرایطش برگشتم گفتم شاید خوب بشه  بدتر شده نمیدونم چیکار کنم خواهشن کمک کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

دیدی که سخت نیست تنها بدون من...دیدی که صبح میشود شبها بدون من...این نبض زدگی بی وقفه میزند...فرقی نمیکند با من! بدون من...دیروز گرچه سخت امروز هم گذشت طوری نمیشود فردا بدون من
2714
نمیدونم والا برای چی اینجوری میکنه شاید واقعا پای کسی در میون باشه

عزیزم با دعوا وقهر که کاری پیش نمیره ومشکل حل نمیشه،بشین باهاش حرف بزن،علت کاراشو بپرس نه با دعوا،موقعی که نیست با محبت بهش زنگ بزن بگو غذای مورد علاقتو درست کردم بیا باهم بخوریم ،اگه مردا به خانومشون عادت کنند،دیگه نمی تونن ولش کنن،موقعی که باهم خوبین ازش علت کاراشو بپرس،

میترسم خودم اقدام به طلاق کنم  از لحاظ قانونی احتیاج به کمک دارم  بچه هم ندارم

نگران نباش مهریه داری البته واقعا گرفتن مهریه سخته من دوستم سه ساله دنبال مهریه پسره نمیذه و دادگام همش عقب مینذازه خلاصه فقط پول خودش خرج میشه زنذانم که نمونده بندازدش پسره واسه خودش حال میکته

با مهربانی زندگی کنیم و لبخند بزنیم همه خوبند.

چن سالته اگه مطمنی درست نمیشه جدا شو که شانس زندگی و ازدواج بعدی داشته باشی بچه دار اصلا اصلا نشی که با بچه بدبخت میشی چن ساله ازدواج کردید 

با مهربانی زندگی کنیم و لبخند بزنیم همه خوبند.
2706