1676
1605
عنوان

احتیاج به کمک دارم خواهش میکنم

139 بازدید | 27 پست

مشاوره میخوام واقعا احتیاج به کمک دارم کم اوردم شوهرم مدتیه خیلی اذیتم میکنه مشروب میخوره خونه نمیاد شاید شبا که کلا نمیاد روزا هم فقط چند دقیقه خونه است بعد به بهانه های مختلف میره بیرون و تا فرداش نمیاد من به خاطر همین دیر و نیامدناش تو بهمن قهر کردم رفتم خونه ی مادرم یه یک ماهی اونجا بودم بعد به واسطه دایی و خانواده باز امدم ولی از وقتی برگشتم بدتر شده میگه دلم میخواد نمیام دوست ندارم بیام طلاق میخوای برو اقدام کن منم میام 

فکر میکنم داره اذیتم میکنه تا خودم برای طلاق اقدام کنم  تمام پیاماش و حرفایه که بهم زده رو دارم به نظرتون چیکار کنم یه مشاوره خوب کسی سراغ نداره 

درضمن سابقه خیانت هم بهم داره متاسفانه باز با این شرایطش برگشتم گفتم شاید خوب بشه  بدتر شده نمیدونم چیکار کنم خواهشن کمک کنید

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1677
8
نمیدونم والا برای چی اینجوری میکنه شاید واقعا پای کسی در میون باشه

عزیزم با دعوا وقهر که کاری پیش نمیره ومشکل حل نمیشه،بشین باهاش حرف بزن،علت کاراشو بپرس نه با دعوا،موقعی که نیست با محبت بهش زنگ بزن بگو غذای مورد علاقتو درست کردم بیا باهم بخوریم ،اگه مردا به خانومشون عادت کنند،دیگه نمی تونن ولش کنن،موقعی که باهم خوبین ازش علت کاراشو بپرس،

میترسم خودم اقدام به طلاق کنم  از لحاظ قانونی احتیاج به کمک دارم  بچه هم ندارم

نگران نباش مهریه داری البته واقعا گرفتن مهریه سخته من دوستم سه ساله دنبال مهریه پسره نمیذه و دادگام همش عقب مینذازه خلاصه فقط پول خودش خرج میشه زنذانم که نمونده بندازدش پسره واسه خودش حال میکته

چن سالته اگه مطمنی درست نمیشه جدا شو که شانس زندگی و ازدواج بعدی داشته باشی بچه دار اصلا اصلا نشی که ...

۳۰ سالمه ۱۰سال میشه تقریبا ازدواج کردیم  میگم که دنبال یه مشاور حقوقی ام که اقدام به طلاق کنم چون واقعا تنها و خسته ام دیگه بریده ام نمیدونم باید چیکار کنم چیزیم میگم میگه خودت امدی میخواستی نیایی نمیخوای دیر نشده برو طلاق تو بگیر

عزیزم با دعوا وقهر که کاری پیش نمیره ومشکل حل نمیشه،بشین باهاش حرف بزن،علت کاراشو بپرس نه با دعوا،مو ...

به خدا همه این کارو کردم مثلا امروز بهش زنگ زدم جواب نداد اس دادم خوبی چطوری کجایی نهار کی میایی عزیزم 

فقط یه کلمه نوشته خوردم 

۳۰ سالمه ۱۰سال میشه تقریبا ازدواج کردیم  میگم که دنبال یه مشاور حقوقی ام که اقدام به طلاق کنم چ ...

خب بخاطر کرونا همه جاها بیشتر تعطیلن.نگران نباش به حرفاش فکرنکن نفهمه شعور داشت بهتر حرف میزد.من معلمم توخیلی از شاگردام طلاق دیدم خانپاده هاشون و همکارام .درس خوندی سعی کن درستو بخونی و سرکار بری از الان 

خب بخاطر کرونا همه جاها بیشتر تعطیلن.نگران نباش به حرفاش فکرنکن نفهمه شعور داشت بهتر حرف میزد.من معل ...

دیپلم دارم نمیزاره ادامه تحصیل بدم مربی مهد کودک بودم که امسال دیگه نرفتم .سر کار هم نمیزاره برم

مردها بیشتر کینه ای هستن از چیزی ناراحت نشده خانپادش پرش نکردن ولی با این همه خیانتشو نباید قبول میکردی صد درصد پای کسی دیگه وسطه که اینجوزی زندگیشو ول کرده. به خوذت میرسی ارایش میکنی تو خونه رابطه و نزدیکی دازید با هم چن وقت یک بار

1645