1676
1605
عنوان

کمک بند ناف دخترم😣عکس

764 بازدید | 77 پست

سلام خانوما.

دیشب بند نافش افتاده ولی جاش خیلی بد بود انگار عفونت بود خیلی ترسیدم پنبه گذاشتم روش با ناف بند بستمش الان خواستم باز کنم هوا بخوره اون ماده چسبیده به پنبه جدا نمیشه😓عکس دیشب رو میذارم

عشق یعنی وقتی که دستاتو میگیرم...مطمئن باشم که از خوشی میمیرم😍

اشتباه کردی پنبه گذاشتی

متاسفانه وقتی یه دختر و پسر باهم رابطه جنسی داشته باشن،پسره تفریحشه؛دختره هرزگیش.تا کی قراره با این تفکرات قدیمی و نادرست زندگی کنیم؟یک 'زن' با یک 'مرد' چه فرقی داره؟

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522

نباید پنبه میزاشتی عزیزم

الان از مادرت یا مادرشوهرت سوال کن چیکار کنی اونا خوب تجربه دارن

چند سال پیش تو مدرسه یه معلم داشتیم که خیلی مسخره‌ش میکردیم، بیچاره هیچی نمیگفت. آخرین روز مدرسه بود،تو کلاس گچ رو برداشت فقط رو تخته یه بیت شعر نوشت و رفت:《 سنگ اگر کاسه زرّین شکند، ارزش سنگ نیفزاید و زَر کم نشود 》................... بماند که ما خیلی پشیمون شدیم😔 آخه بچه بودیم. ولی از اون روز من همیشه این شعر تو گوشمه. ☝️☝️☝️☝️قابل توجه کسایی که همه جا مخصوصا تو فضای مجازی یا نی نی سایت میخوان با تخریب دیگران خودشون رو بالا بکشن😏
1665

عزیزم اشتباه کردی

نباید بند ناف میبستی

الآنم به زور نکن پنبه هارو ببرش حمام خیس بشه پنبه بعد بکن

دیگه هم کاری نکن هیچی م نزن خودش درست میشه

پسرم قلب منه❤ دخترم نفسمه❤تاپیک خاطرات بارداری و زایمانم
اینقدرمیگن نبندید چیزی نذارید بازکارخودتون میکنید

ناف بند هم نزاریم ؟ 

الهم صل علی محمد و آل محمد♥️یا امام رضا  یا امام حسین خودتون دوتاشونو با معجزه بهم دادین، خودتون دیدید که چقد گریه کردم چقد زجه زدم توی تنهایی هام اما امیدمو از دست ندادم، یا امام رضا یا امام حسین بازم قسمتون میدم به جوادت به علی اصغرت که این دوتا رو هم زیر سایتون نگهشون دارین،الانم دارم با گریه مینویسم دوتاشون نذر امام حسین و امام رضا کردم، خادم مشهد و کربلاشون میکنم 😔 فقط نگهشون دار یا امام حسین یا امام رضا،قسمتون میدم به دو دست بریده ی ابوالفضلت😔 سالم برسن به دستم چون دیدید چقد سختی کشیدم و توی تنهایی هام حبس شدم 😔

اخه پنبه

باید باند میذاشتی

بند ناف رو باید خیلی مواظب بود عفونت نکنه

بتادین بریز تا خیس بخوره و جدا بشه

البته نمیدونم بتادین ضرر داره یا نه

زنگ بزن دکترت

شد شد!!!نشد بیا بشین برات چایی بریزم☕☕☕

اون عادی بود😐 

پنبه گذاشتی یکم عفونت کرده 😶

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت تولدم  💙 لایک نکن 😑 میگم لایک نکن😐 مگه نمیفهمی لایک نکننن😣                                   جمعیت کل کره ی زمین ۸ میلیارد نفره جمعیت ایران ۸۰ میلیون نفر یعنی فقط ۱/. درصد احتمال داشت بیفتیم تو ایران که افتادیم 😐😑
1645