2733
2734

عمه ام و شوهرش بیست سالی هست که آمریکا زندگی میکنن. هر چقدر عمه ام مهربون و دوست داشتنیه شوهرش نامرد و عوضیه
شوهر عمه ام هم رشته من و نامزدمه. از چند سال پیش بهشون گفته بودم دلم میخواد برای ادامه تحصیل بیام آمریکا. و هر دفعه میخواد یه جوری روحیه منو خراب کنه که بیخیال امریکا رفتن بشم.

بقیه اش تو پست بعد میگم

لابد ازت پرسیده حالا کسیو امریکا داری که ساپورتت کنه؟؟؟؟😂

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
لابد ازت پرسیده حالا کسیو امریکا داری که ساپورتت کنه؟؟؟؟😂

منم میخواستم همین رو بنویسم که شما زحمتش رو کشیدی😂😂😂😂

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............

این دفعه که زنگ زدم پرسید بلاخره تصمیم گرفتی میخوای بری آلمان یا کانادا (حالا من همیشه گفته بودم امریکا نشد کانادا نمیدونم آلمان رو از کجا در آورد) گفتم نه هدف اولمون الان آمریکاست.

گفت نه بیخیالش شو الان دیگه هیچ کس راه نمیدن. همه دانشجو های ایرانی رو هم انداختن بیرون😳

گفتم تو دو سال گذشته حداقل بیست تا از همکلاسی های خودمون پذیرش گرفتن و رفتن آمریکا هیچ مشکلی هم برای گرفتن ویزای تحصیلی نداشتن

اون محدودیت واسه ویزای توریستی هست

گفت دوستات دروغ گفتن که اومدن امریکا اینجا هیچ ایرانی راه نمیدن هر روز هم تلویزیون نشون میده که دانشجو های ایرانی رو دارن میکنن بیرون 😑

2738

من نمیدونم واقعا این چرت و پرتا رو چه جوری روش میشه بگه، ما درسته ایران زندگی میکنیم ولی از پشت کوه که نیومدیم

مثل آدم رک و راست بگه میترسم بیان اینجا خراب شین سر ما. دیگه چرا با گفتن این مزخرفات به شعور آدم توهین میکنه؟

حالا انگار امریکا دو وجبه که من دقیقا بیفتم تو همون شهر و ایالتی که عمه ام اینا هستن😑

بیفتمم هزار سال حاضر نمیشم واسه حتی یه روز برم خونه شون و برم زیر دین همچین آدمی

حالا همه اينا به كنار ، واقعا عيدو زنگ ميزنين به شوهر عمه هاتونم تبريك ميگين؟🤔

والا من زنگ زدم به عمه ام که تبریک بگم

یهو گوشی داد به شوهرش گفت علی هم میخواد باهات حرف بزنه😑

چرا؟ چرا به خاطر یه آدم .... بخوام اهدافم عوض کنم؟ مگه آمریکا ارث بابای اونه؟

وقتی این مردک اینطوری میکنه.. دیگ نمیشه ب عمه خانومم سر نزد که ! 

کشورای دیگ هم خوبه برا ادامه تحصیل .. 

اینکه خودتون خونه جدا گونه بخرین خیلی بهتره  .. 

میشه برای خوشبختیم و موفقیتم صلوات بفرستین😍
2706