2703
2553
عنوان

کسی اینجا هست که ساکن هلند باشه؟

1510 بازدید | 13 پست

من و نامزدم هدفمون برای مهاجرت آمریکا هست ولی الان یه پوزیشنی برای نامزدم پیدا شده تو دانشگاه ایندهون

میخواستم ببینم کسی تجربه زندگی تو هلند رو داره؟

خصوصا مهاجرت تحصیلی

برای گرفتن اقامت حتما باید زبون هلندی بلد بود؟

و اینکه هزینه ی زندگی اونجا چه طوره؟

این پوزیشنی که نامزدم پیدا کرده سال اول ۲۳۰۰ یورو ماهیانه میدن و بعد هر سال این رقم بیشتر میشه

برای زندگی دو نفره کفاف میده آیا؟

Jesus 

نه بابا نهایتا ترکیه باشن 

اگه انگلیسیت خوبه برو Quora بپرس

patrickcormac سابق هستم که به لطف آدم های بی جنبه تعلیق شدم . مرد هستم Uphold the principles our order Never share your secret Do so til death .... I am shay patrick cormac Templar of Colonial of the American Rite MAY THE FATHER OF UNDERSTANDING GUIDE US ALL

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم من ساکن دانمارکم  خب چون یکم شبیه برات نظر میدم . هلند کشور خیلی خوبیه و برای اقامت باید زلان بلد باشی که میتونی اونجا کلاس بری . ماهی ۲۳۰۰ یورو یه زندگی متوسط هست کم نمیاری باهاش. و زندگی هلند و امریکا خیلی متفاوته . هلند یه زندگی اروم و بی هیاهو داری ولی امریکا برعکسه بستگی به روحیاتت داره

2720
بعضی وقتا تو خواب میرم

OMG

?God bless America

patrickcormac سابق هستم که به لطف آدم های بی جنبه تعلیق شدم . مرد هستم Uphold the principles our order Never share your secret Do so til death .... I am shay patrick cormac Templar of Colonial of the American Rite MAY THE FATHER OF UNDERSTANDING GUIDE US ALL
2714
yea ,certainly

?Then where do you live 

سلام عزیزم من ساکن دانمارکم  خب چون یکم شبیه برات نظر میدم . هلند کشور خیلی خوبیه و برای اقامت ...

سلام عزیزم.دستور تقویتی مو که گلهای زندگی بهت یاد داده به منم یاد میدی؟؟خودت موهات در اومد؟

سلام عزیزم من ساکن دانمارکم  خب چون یکم شبیه برات نظر میدم . هلند کشور خیلی خوبیه و برای اقامت ...

ممنون عزیزم

ما بیشتر شرایط اقامت بعد از اتمام تحصیلش برامون اهمیت داره