2733
2734

نمیدونم کروناس ،سرماخوردگیه چیه؟جرات ندارم دکترم برم میگم بقیه ازم نگیرن، یاخودم ازکسی نگیرم بدترشم، موندم فقط دارم دردمیکشم 

😢😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام

خوب زنگ بزنید ۴۰۳۰ یا ۱۱۵

اسم کاربریم واسه اون چندتا کاربر معلوم الحال انتخاب کردم که عقده ای هستن و مرد زن نما که زورشون اومده من اول شدم خواستن تلافی کنن یعنی نقشه کشیدن و تاپیک زدن منو تگ کردن و بعدش گزارش زدن که اینجا چت روم شده ، جالب اینجاست که اونایی که تاپیک زدن برام تعلیق نشدن ....واقعا متاسفم براشون که چشم دیدن محبوبیت منو نداشتن
2731
2738
آخه میگن بیابراتست توبیمارستان ،اونجاهم که آلودس خیلی، میترسم برم

با رعایت نکات ایمنی و بهداشتی نترسید میتونید برید 

اسم کاربریم واسه اون چندتا کاربر معلوم الحال انتخاب کردم که عقده ای هستن و مرد زن نما که زورشون اومده من اول شدم خواستن تلافی کنن یعنی نقشه کشیدن و تاپیک زدن منو تگ کردن و بعدش گزارش زدن که اینجا چت روم شده ، جالب اینجاست که اونایی که تاپیک زدن برام تعلیق نشدن ....واقعا متاسفم براشون که چشم دیدن محبوبیت منو نداشتن
نه تب ندارم غقط سرفه میکنم، تنگی نفس هم ندارم، بدن درد شدید باگلو درد وسنگینی سر، بدن درد امونموبرید ...

خب پس گلم کرونا نیست چون کرونا تب داره ک همون موقع اوایلش خودش را نشون میده پاشو برو بزار اب جوش بیاد مایعات گرم بخور بدون هیچ قند و نبات و شیرینی همینطوری ساده بخور بعد یکمم اب با اویشن بزار بجوشه بعد بخور بده وبعد یکمم ازش بخور یکمم بخواب و استراحت کن ایشالا زود زود خوب میشی این کاررا تکرار کن زود خوب بشی 😘

خاص فقط خداست❤️

اگه تب کردی و تبت بالا رفت و دچار تنگی نفس شدی حتما حتما برو بیمارستان درغیر اینصورت نمیخواد مایعات فراوون بخور چای کمرنگ آبمیوه. و آب فراوون.. سوپ های آبکی و مقوی... استراحت کن

تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...
2706