2737
2734
عنوان

مامانایی که سقط کردید که بچه از دست دادید بمیرم برای درد کشیدنتون

| مشاهده متن کامل بحث + 340 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من مامانم سه تا سقط پشت سر هم تو ماه هشت داشت.بمیرم واسه دلش😭😢

قبلا یکی تاپیک سقط میذاشت حرص میخوردم میگفتم چرا میاد بقیه رو استرس میده تا زمانی که خودم باردار شدم فهمیدم مادر بودن یعنی چی

مادرتون بهشت واجبه❤️

چون ناراضیم  و میخوام به طریقی از این ازدواج خلاص بشم

نازا بشی که از این ازدواج خلاص بشی؟! راه حل بهتری به ذهنت نرسید؟

جدادبشی فوقش کلا دیگه قصد ازدواج نداری؟دلت نمیخواد هییچ وقت طعم مادر شدن و داشتن بچه رو بچشی؟

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           
2731
2738
خیلی بده  وقتی به اون روز فکر میکنم بدنم میلرزه دکتر به من گفت تا یکسال اقدام نکنم به شما هم ...

دکتر من به من چیزی نگفت ولی چون بقایا داشتم ینی جفتم ریشه زد تو رحمم مجبور شدم سه بار عمل شدم و ۲ ماه قیل دکتر اجازه اقدام داد اما همسرم میگه الان نه

من ۱۳ فرودین پارسال تخلیه داشتم کیسه آبم پاره شد

نازا بشی که از این ازدواج خلاص بشی؟! راه حل بهتری به ذهنت نرسید؟ جدادبشی فوقش کلا دیگه قصد ازدواج ن ...

اصلا دوست ندارم هیچوقت هیچوقت بچه داشته باشم

از اولش هم دوست نداشتم دعا کردم خدا بهم بچه نده

ولی بازم‌مطمعنن نیست 

اصلا دیگه هم‌نمیخوام ازدواج کنم فقط دلم میخواد برم از اینجا راه حل دیکه ندارم چون کسب که باهاش زندگی میکنم  مشکلی نداره فقط من دوستش ندارم 

به اجبار ازدواج کردم البته تقصیر خودم بود

نباید تسلیم میشدم نباید میگفتم دیگه کسی نیست بیاد

نباید با خیال واهی ازدواج میکردم اینم بدبخت کردم

هر روز دعا میکنم کرونا بگیرم بمیرم 

سحر هستم ⚘تو زندگی به هر چی اهمیت بدی همون رشد میکنه و بهش میرسی ببین داری به چی خوراک میدی افکار منفی؟...ترس هات؟... یا رویاهات  و هدفهات...
2706