2703
2553
عنوان

تجربه هاتون برای از شیر گرفتن

78 بازدید | 17 پست

مامانا سلام دوس دارم از تجربه هاتون استفاده کنم اینکه کوچولوهاتون چه سنی از شیر مادر گرفتین ؟ وآیا اگر شیر شب میخورده دیگه کوچولوتون بیدار نمیشه برای سینه؟ 

وای پسر من ۱۸ ماهشه😥 نمیدونم چجور بگیرمش از شیر خیلی  وابستس

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دوسال

رب زدم فکر کرد زخم شده دیگه نخورد

البته یک بار توی شب میخورد که در عرض یکماه از سرش افتاد

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2456

من ۲۴ ماهگی گرفتم البته از چهل روز قبلش شروع کردم اول شیر روزو قطع کرم بعده ۲ هفته شیر شب رو کمتر کزدم تا قطع کروم فقط‌اصلا یهویی بچه رو نباید از شیر گرفت‌ هم بچه اذیت میشه هم‌مادر

عشقم دخترم

بچه من شیر هشکی هست کسی میدونه از شیر گرفتنش کی هست و چه تفاوتی با شیر مادر داره توی شیر گرفتنش

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

شبامیدادم روزا صبر زردمیزدم نمیخورد بعدیک هفته دوشب بکوب گریه میکردوبیدارمیشد وبهش کیک واب میدادم دیگ عادت کرد شباچسب سیاهم میزدم

🍃🌺اللّهُمَّ صَلِّ علی مُحَمَّدوآلِ مُحَمَّدوَعَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2700092/تجربه-ي-از-شير-گرفتنِ-تدريجي-و-موفقيت-آميزِ-مامال ...

کار من از این کارا گذشته پسرم ۱۳ ماهشه خیلی وابستس شبا شاید ۱۰ بار بیدارشه و اگر سینه ندم گریه میکنه روزام وقتی دوتایی تنهاییم بیشتر آویزونه سینس دلم میخاد زودتر قطع کنم ولی احساس میکنم الان نمیشه چون قانع نمیشه که نخوام سینه بدم 

2714
کار من از این کارا گذشته پسرم ۱۳ ماهشه خیلی وابستس شبا شاید ۱۰ بار بیدارشه و اگر سینه ندم گریه میکنه ...

وای چقدر زود گناه داره. من دخترم 19 ماهشه ومن سرکار میرم تو بخش کرونا ولی دلم نمیاد الان از شیر بگیرم و دودل ام چیکار کنم. 

وای چقدر زود گناه داره. من دخترم 19 ماهشه ومن سرکار میرم تو بخش کرونا ولی دلم نمیاد الان از شیر بگیر ...

بنظر من بعد یکسال شیر دادن فقط وابستگی بیخود میاره که بعد قطعش بچه و مادر آسیب میبنن من هم دکتر زنانم هم کودکان موافقن که الان بگیرم از شیر چون واقعا نه خودش نه من خواب خیلی بدی داریم دیشب شاید نزدیک ۱۰_۱۵ بار بیدار شد .البته با این همه وابستگی میدونم فعلا نمیشه باید بزرگتر شه و بیشتر عقلش برسه 

2706