2733
2734

وقتی باردار بودم اومد تو ذهنم ولی بچه تو دلم بود میترسیدم بپرسم برام سواله

اره

من هنوزم همون دختر کوچولو ۱۴ ساله ام💙هنوز هم همون قدر زودرنجم💙همون قدر احساساتی ام💙من بزرگتر نشده ام💙دنیا برای من به همون اندازه کوچیکه💙ادم ها برام همون معنی مهربانی و از خودگذشتگی رو میدن💙من همونم💙همون دختر بازیگوش ۵ سال پیش💙همون دختری که ساعت ها با موجود خیالی کنارش حرف میزد💙همونی که میتونست💙ساعت ها با کسی درد دل کنه که وجود نداره💙من همونم💙هیچ تغییری نکردم💙اما یه چیزی برام جالبه💙و اون مادر شدنه💙من میترسم💙من نمیتونم حامی یه موجود دیگه باشم💙در حالیکه خودم هنوز بچه ام💙نیاز به حمایت دارم💙گاهی وقت ها با خودم فکر میکنم💙کی انقدر بزرگ شدم💙که به مادر شدم فکر میکنم💙🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه خودشون دفن میکنن اگه مرده دنیا بیاد اگه حتی دو سه روز هم بمونه میتونن خانواده دفنش کنن میتونن هم بدن بیمارستان ببرن برا دفن چون همه رو ی جا دفن میکنن... حالت گور دسته جمعی فکر کنم... اخیییی...   

تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...
2738
نه خداروشکر رایمان کردم ولی وقتی اون تاپیک خوندم قلبم اتیش گرفت برام ازون موقع سوال شد

ازین تاپیکای منفی نزن دوستم .تو دل شما بچه نیست تودل یه عده دیگه که هست  

برای خودم تاپیک میزنم.گاهی از طرف دوستم تاپیک میزنم گاهی سوالای دخترمو   میپرسم.اگه تناقض تو تاپیک هام میبینین دلیلش اینه🌹😊