2733
2734

بچه هامن خونه خاهرم اصفهانه.یکماه پیش خونه خریدن بدزنگ زدب مامانم گفت بیاکمکم پیش بچه ها.مامانم ۱۲اسفندبودرفت اصفهان.قراربودماهم براعیدبریم.اماکرونااومدونشدبریم.مامانمم مونداونجا.بدحالاامروززنگ زدم بهش گفت بلیط گرفتم میخام بیام.بدمن گفتم نیا بذاریک هفته دیگه بیا الان پیک کروناس نیا.بددیدم مامانم ناراحت شد.ز زدم ب اون یکی خاهرم گفتم توبهش بگوک نیا...الان احساس میکنم مامانم ناراحت شده حوصلش سررفته.میگم‌نکنه یکی بهش چیزی گفته ک میخاد☹☹

الآن چه کسی ناراحت بشه چه نه سلامتی مهم تره

الآن دیگه به اینا اهمیت نده

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"
الآن چه کسی ناراحت بشه چه نه سلامتی مهم تره الآن دیگه به اینا اهمیت نده

اخه بخدا خودش تنا زندگی میکنه..بیادم کسی نه میره پیشش نه خودش میتونه بره جایی ☹بیشتربخاطره این گفتم نیاد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه بخدا خودش تنا زندگی میکنه..بیادم کسی نه میره پیشش نه خودش میتونه بره جایی ☹بیشتربخاطره این گفتم ...

کارت درسته 

این ناراحتی ها فوقش چند روزه

ولی بحث کرونا تو این دنیا موندنه

عزیزم انشالله همتون سالم باشین 

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"
2728

نه دیگه مهم خواهرته ک گفته نیا .الانم بخوای بری ممکنه جاده ها بسته باشن 

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم

کار بدی نکردی دوست عزیز 

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2738
واقعا؟؟☹احساس کردم مامانم ناراحت شد گفتم نیا

ایشون باید منطقی باشن، چرا وقتی برای سلامتیشون چیزی میگی باید ناراحت بشه!؟

بنظر من الان ناراحتی اصلا مهم نیست

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹