2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دارم مفت نمیارزه اصلا نمیچرخه 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2728

بنظرم  بستگی ب  مورد استفاده خودتون داره 

اگر اهل شیرینی پزی حرفه ای و .... هستید  شاید براتون مناسب باشه

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

من دارم بکار که میاد اما حجم مواد کم باشه کاسشو میگیرم دستم میارم بالا کج میکنم مواد یه گوشش باشه قشنگ هم بخوره

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀
2738

بستگی ب خودت داره کیک درست میکنی یان...من کاسه دار دارم دیشب کیک درست کردمسفیده هارو ک ریختم کاسه خودش نیچرخه دیگه من رفتم تو سالن ظرفامو جمع کردم اومدم دیدم کف کرده وبعد بقیه کارای کیک .....اما بدون کاسه خودت باید دستت بگیری کثیف کاری داره ولی این ن

الهی بدم المظلوم.....اللهم عجل لولیک الفرج.....لعنت خدا بر اسرائیل 
2706