2733
2734
عنوان

اگه جای من بودین کدوم مورد رو برای آینده بچتون انتخاب میکردین

| مشاهده متن کامل بحث + 663 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بنظرتون کدوم برای یک بچه بهتره اینکه جای خوبی درس بخونه و ایندش تضمین بشه یا اینکه مدرسه معمولی که ه ...

ارث بذاری برای کی

وقتی بزرگ شدند اگه تحصیلات خوبی نداشته باشن ارث به چه درد میخوره اگه هم تحصیلات خوب داشته باشند که خودشون پول در میارن

البت اگه استعداد درسی داشته باشند وگرنه حروم میشه پول با عرص معذرت البته

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه
مهاجرت کنید بهترین کار اینه

در هر صورت که مهاجرتمون قطعیه فقط تا ۲ماه دیگه وقت ثبت نام مدرسه رو دارم

🥰🥰آیلتسی ها بیایین اینجا دور هم باشیمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3928843/دوستایی-که-میخوان-ایلتس-امتحان-بدین-بیایین-با-هم-باشیم?postId=124787704
2731
بنظرتون کدوم برای یک بچه بهتره اینکه جای خوبی درس بخونه و ایندش تضمین بشه یا اینکه مدرسه معمولی که ه ...

ارث بزار  همه رو خرجشون نکن اومدیم اصلا یکیشون اهل درس نبود فقط پول وانرژیت هدر شده اینده  ی مالیشم  دیگه از بین میر

بنظرم تمام كاربراي سايت ك زياد انلاين هستن تنهايي عميقي دارن

برای ماها هم خانوادمون کلی سرمایه کردن برای درس و تحصیل و .... 

اخرش که چی ؟؟؟؟؟همه مون بیکاریم . حتی خبلیا هستن دلا رتبه های برتراز دانشگاه فارغ التحصیل شدن الان بیکارن و خانه دارن و افسرده . 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
ارث بذاری برای کی وقتی بزرگ شدند اگه تحصیلات خوبی نداشته باشن ارث به چه درد میخوره اگه هم تحصیلات خ ...

نه استعدادشون خوبه خداروشکر یعنی درس خونن  وگرنه کلا منتفی بود

🥰🥰آیلتسی ها بیایین اینجا دور هم باشیمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3928843/دوستایی-که-میخوان-ایلتس-امتحان-بدین-بیایین-با-هم-باشیم?postId=124787704

گزینه 2       

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
:"زنان به مراتب بیشتر از مردان با یکدیگر همدردی نشان می دهند و خود را در آلام و مسائل همجنسانشان دخیل می بینند، زنان بدون هیچ رابطه قلبی و در واقع صرفا بر اساس زن بودن با سایر زنان ارتباط کلامی برقرار می کنند و غریبگی در مقابل حس خواهر بودگی رنگ می بازد و باعث مشارکت عاطفی زنان برای فائق آمدن بر وضعیت ناگواری می شود که از جنسیت آنان بر آمده است
2738
نه استعدادشون خوبه خداروشکر یعنی درس خونن  وگرنه کلا منتفی بود

به استعداد نیست . نن از 5 سالگی خواندن و نوشتن یاد گرفتم . معدلم همیشه 20 بود و ..... 

اما الان یه خانه دارم. 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
نه استعدادشون خوبه خداروشکر یعنی درس خونن  وگرنه کلا منتفی بود

اگه استعداد دارن حتما درس و مدرسه خوب

ارث دوباره جمع میشه شما یه بار جمع کردی دوباره بکن نگران نباش

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه

من باشم میزارمش مدرسه عادی بره کای به ارثش  ندارم کلا از ایزوله کردن کودک بدم میاد تازه اونا مدرسه عادیشون مث مدرسه عادیا مانیست 

از دریا نترسانم که من در قلب تو جان میدهم  به امید نابودی کرونای خبیثه منحوسه بیتربیت   دلم واست تنگ شده جونم  

عزیزم

زمانی ک ی بچه دوستش ادم حسابی باشه 

خودش هم نا خود اگاه ادم حسابی میشه 

مدرسه ای ک پسر وزیر و پسر دکتر و پسر رئیس جمهور میره دارای افکار و بلند پروازیهای خاصی هستن ک نا خوداگاه از والدینشون براشون رسیده 

بچه  شما هم ب اون سمت کشیده میشه 

هم موفق هم تحصیلکرده 

هم بلند پرواز 

هم پولدار 

هم با کلاس میشه 

پول داشته باشه بدون تحصیلات باشه به نظرم عالی نیست 

هر چند شاید خوب باشه 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
به استعداد نیست . نن از 5 سالگی خواندن و نوشتن یاد گرفتم . معدلم همیشه 20 بود و .....  اما الا ...

خانه داری مگه بده

زن خانه دار دانا بهتر از کارمند نادان هست

تربیت بچه ها مهمه عزیزم

برا بچه خوبه مهاجرت

اما من مهاجرت ندوست

اسی موفق باشی

بچه هات هم به بهترین جاها برسن ان شالله

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
2706