2726
عنوان

ابله مرغان گرفتم کمکم کنید

79 بازدید | 4 پست

من 16 سالمه ابله مرغان گرفتم از خواهرم که 11 سالشه گرفتم و من دکتر نرفتم و دارو هایی که خواهرم  برای ضد خارش استفاده میکردو استفاده کردم ولی امروز صورتم ئر جوشه و شکم  و کمرم فاجعه است...من بخاطر کرونا دیگه بیمارستان نرفتم الان من باید چیکنم؟

هَمِعِ‌جآدآرَمِت••͜⃤🌙🚬- !توخیآلَم!••͜⃤🌿🔥- !تو‌رویآهآم:)!❰⃟🌔⃟❱ توقَلبَم.••͜⃤🌙♥️- توصیاهیم.••͜⃤🌙🖤- هَمِع‌جآ!••͜⃤🌙🚬- جُزکِنارَم!:)!❰⃟🌔⃟❱

عزیزم تااااا می تونی خنکی بخور 

هندوانه 

لیموشیرین 

شربت خاک شیر 

اصلا نخارون 

مایعات زیاد بخور 

غذتی سرخ کرده به هییییییییچ وج نخور 

فقط آبکی و اب پز

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ابله مرغان درمانی نداره؟الان صورتم پر شده دیگه درنمیاد اما رو دستمو کمرم هنوز در میاد دیگه خسته شدم

هَمِعِ‌جآدآرَمِت••͜⃤🌙🚬- !توخیآلَم!••͜⃤🌿🔥- !تو‌رویآهآم:)!❰⃟🌔⃟❱ توقَلبَم.••͜⃤🌙♥️- توصیاهیم.••͜⃤🌙🖤- هَمِع‌جآ!••͜⃤🌙🚬- جُزکِنارَم!:)!❰⃟🌔⃟❱
2728

تو گلومم دراومده خوردن برام سخته