2733
2734
عنوان

عروسی رحمت و فهیمه(پایتخت)

| مشاهده متن کامل بحث + 118282 بازدید | 378 پست
نه این دختر نقاشه...دختره تو مانکن نقش خواهر کاوه رو داشت

نه اون صورتش گزده سبزس بعدشم ارسطو اونو دوس داره

الان که داری امضامو میخونی دوتا صلوات هم بفرس واسم لطفااااا!!!!!!!!!!😹🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فهیمه که عشق قدیمیش پیدا میشه🤣🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2728

بچه ها خدایی نکرده ولی اگه شوهرشمامثل فهمینه میذاشت گم وگور میشد بازم باهاش میموندین؟؟

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺

حتما یکی خواب میبینه یا نقی یا ارسطو که بهبود وسط عروسی میرسه چون تو تیزر هاشم بهبود وسط تالار می اومد

به زمانبدی خدا اعتماد کن٬ اون هر چیزی رو به قشنگ ترین حالت ممکن بهت میده.                ولی در زمان خودش...

اقا ی سوال😑میگم مثلا الان فهمیه شوهرش زنده شده اومده اگه تا بیاد با رحمت عقد کنه چی میشه؟بهبود ک طلاقش نداده ک هنو زنو شوهرن با رحمتم زنو شوهرن چی میشه پس؟

سوال کلی منظورم هست فهمیه رحمتو مثال زدم😁

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
2738
بچه ها خدایی نکرده ولی اگه شوهرشمامثل فهمینه میذاشت گم وگور میشد بازم باهاش میموندین؟؟

ندارم ولی داشتم گم و گور میشد تجرید فراش میزدم بر بدن🤣

الان که داری امضامو میخونی دوتا صلوات هم بفرس واسم لطفااااا!!!!!!!!!!😹🤍

صد درصد بکه دیگه فهیمه با رحمت لزدواج نمیکنه ،ولی من دوست داشتم ازدواج بکنن ،دلم به حال رحمت سوخت خدایی

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              

من فکر میکنم این تیکه عروسیو رحمت داره خواب میبینه چون دیگه فهمیدن بهبود زنده هست عروسی نمیگیرن

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
2706