2726
سلام عزیزم بله شناختم شما رو نه عزیز بر طرف نشده راستش بچم رو از شیر گرفتم که دارو رو شروع کنم که ا ...

انشاله نی نی سالم بدنیا میاد اندازه هم که زیر یک سانته کوچیکه انگاری خیلی هم مهم نیست دکتر غدد انقد با خیال راحت حرف میزد 

سوپرایز شدین پس با این نی نی 

من که برام عادی شد بعضی وقتا اصلا فراموش میکنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشاله نی نی سالم بدنیا میاد اندازه هم که زیر یک سانته کوچیکه انگاری خیلی هم مهم نیست دکتر غدد انقد ...

ممنون عزیزم اخرین ام ار ای که کرذم هفت میل شده بود دکتر گفت به خاطر بارداری و... تغییر کرده 

کاش اوضاع جهان الان این طور نبود استرس این بیماری جهانی و..... سحت کرده 

سیسمونی رو خریدی ؟ میخواست هر چی لباس میخری رنگی بگیری که به پسر هم بیاد منظورم لباس توخونه ای هستش که بعدن بتونی برای دومی هم  استفاده کنی  یا حتی سرویس چوب بچه  رو 

التماس دعا
قرنطینه کار دست همه داد  سونوی قلب رو رفتین؟

ن حتی ازمایش خون هم نرفتم حتی ازمایش بتا ندادم فقط بی بی چک زدم حتی بهداشت هم نرفتم الانم هفته 10 هستم میسپارم دست خدا

خانم هستم نام کاربریم اسم شوهرمه اینقد همتون به کاربری من گیرندید ممنون
2728
ن حتی ازمایش خون هم نرفتم حتی ازمایش بتا ندادم فقط بی بی چک زدم حتی بهداشت هم نرفتم الانم هفته 10 هس ...

ایول بابا تنت سلامت باشه نی نی هم همین طور

التماس دعا
خیلی داری ریسک میکنی که

من تو بارداری اولم هم نرفتم هیچ ازمایشی ندادم فقط دوبار سنوگرافی یکی برای جنسیت یکی هم اخرش برای زایمان خداروشکر یه دختر سالم وناز خدا بهم داده باور کن فقط بسپاربخدا اگه خدا بخاد بلایی بیاره هزار بار هم دکتر بری نمیشه فقط خدا من که میگم خدایا جنین ام رو به تو میسپارم راضی ام به رضای تو 

خانم هستم نام کاربریم اسم شوهرمه اینقد همتون به کاربری من گیرندید ممنون
ممنون عزیزم اخرین ام ار ای که کرذم هفت میل شده بود دکتر گفت به خاطر بارداری و... تغییر کرده  ک ...

من یه سقط هم داشتم حالا با این ویروس لذت بارداری ازمون گرفت آره خواهرم حرف شما زده یه چندتا البته صورتی گرفتم برا دخترم 

دکتر منم گفت بعد شیردهی برات چک میکنم 

برا شمام هنوز کوچیکه دوباره میتونین کامل درمان کنید 

من یه سقط هم داشتم حالا با این ویروس لذت بارداری ازمون گرفت آره خواهرم حرف شما زده یه چندتا البته صو ...

بالاحره چون دوباره باردار شدم احتمال بزرگ شدن هست  خدا به خیر بگذرونه برای همه

التماس دعا

من دل درد کمر درد خفیف دارم بعد اب زیاد میخورم از ترس کرونا...شکمم همش شل میشه همش احساس اصحال دارم همش میگم نک خارج از رحمی باشه فردام تازه نوبت دکتر سونو گیرم اومده 

الهى گاهى نگاهى
2706