2410
2553
عنوان

خانوماتوروخدا میشه بیاید خواهش میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 123 بازدید | 21 پست
خب پس زوده هنوز برای اینکه حرکات نی نی رو احساس کنی از۱۸ هفته به بالا حسش میکنی مثلا من سر پسرم۲۲.۲۳ ...

من سونو قلب و رفتم. نه دیگه شنیه میرم اول سونو بعد آزمایش. منم یدو فولیک و به تازگی قرص آهن و ویتامین دی. مگه کار خاصی باید انجام داد برا سونو ان تی؟ مثل بقیه سونو هاست دیگه. یه کم آب بخور مثانت پر باشه. 

در تک تک لحظه های زندگیم همراهیتو حس کردم خدای من. بدون تو نمیتونم نفس بکشم. مطمئنم بازم همراهمی. به رحمتت مطمئنم.ته ته دلم به تو قرصه. خدایا فندقم در ازای نزدیکی به خودت بهم هدیه دادی. شکرت ای پروردگار مهربونم. عاشقتم بی اندازه  
من سونو قلب و رفتم. نه دیگه شنیه میرم اول سونو بعد آزمایش. منم یدو فولیک و به تازگی قرص آهن و ویتامی ...

اخه من قبل برا پسرم رفتم هی میفرستادم دسشوی .بعد ازمایش هم میخام انجام بدم براهمین میگم.کلا یه استرسی وجودمو گرفته ک نگو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من شماره ماما رو داشتم‌زنگش زدم وقت پریودیم پرسید بهش گفتم برام‌حساب کرد گفت ۱۲ هفته ای.ولی خودم هنو ...

آخه منم هشت هفته و چند روز بودم به حساب پریودی سونو برا قلب که رفتم گفت هفت هفته و پنج روز. مهم لقاحته کی بوده. سونو که دسشویی نمیخواد بری. بعدم کرونا اگه نزدیک شخص کرونایی باشی یا دست آلودت نزدیک دهان و بینی چشمت باشه. کلا تا بیرونی دستتو به صورتت نزن. ماسک بزن و ژل استریل کننده برا دستت داشته باش. دیگه توکل به خدا

در تک تک لحظه های زندگیم همراهیتو حس کردم خدای من. بدون تو نمیتونم نفس بکشم. مطمئنم بازم همراهمی. به رحمتت مطمئنم.ته ته دلم به تو قرصه. خدایا فندقم در ازای نزدیکی به خودت بهم هدیه دادی. شکرت ای پروردگار مهربونم. عاشقتم بی اندازه  
اخه من قبل برا پسرم رفتم هی میفرستادم دسشوی .بعد ازمایش هم میخام انجام بدم براهمین میگم.کلا یه استرس ...

برا سونو دسشویی میرفتی چیکار کنی؟. مثانت خیلی زیاد پر نبوده؟

2456
آخه منم هشت هفته و چند روز بودم به حساب پریودی سونو برا قلب که رفتم گفت هفت هفته و پنج روز. مهم لقاح ...

مرسی بابت دلگرمیت عزیزم انشالله نی نیت صحیح و سلامت باشه

مرسی بابت دلگرمیت عزیزم انشالله نی نیت صحیح و سلامت باشه

ایشالله برا همه باردارا