2726

سلام خوبید؟خانوما من باردارم هفته ۱۲ هستم تا الان هیچ آزمایش و سنوی نرفتم حتی ازمایش بتاهم ندادم ینی تا میخاستم برم قضیه این کرونای لعنتی پیش اومد و دیگه ترسیدم برم.حالا وقت سنو ان تی م هست و اگه نرم دیگه وقتش سر میشه و ازم سنو ان تی نمیگیرن  چون تا ۱۲ هفتگی وقت داره فقط و میدونین که این سنو ان تی خیلی مهمه چون اگه خدای نکرده جنین ناهنجاری ای داشته باشه تو این سنو مشخصه.و حتما باید انجام بشه و همینجور ازمایشای اولیه بارداریم و ازمایش های غربارگری رو که باید انجام بدم چون هنوز نرفتم انجام بدم.الان موندم چیکار کنم با این وضع کرونا چجوری برم ینی اگه برم سنوگرافی و ازمایشگاه امکان داره کرونا بگیرم😥😭اگه رفتم چ کارای انجام بدم که یه موقع الوده نشم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حدالامکان سنوی شخصی برو ماسک بزن دستت رو به صورتت نزن صبح زودهم بروکه خلوت باشه مجبوری بری خونه هم ا ...

ماسک دسکش بزنم ژل دست هم مدام استفاده کنم و الکل هم بزنم باز کافیه خیلی میترسم برم از یه طرفیم مجبورم😭از یه طرفیم میخام با تاکسی برم اخه نمیخام کسی دیگه از خونواده همرام باشه که یه وقت الوده نشن

2728
من میگم نرو بی خیال همه ی سونو ها و آزمایشا فقط قرص آهن و حتما بخور غذای حاوی کلسیم هم بخور کم نیاری ...

خودمم میترسم ولی بخدا این سنو ان تی واقعالازمه اکه بچه داری میدونی دیگه من اصلا هنوز هیچ ازمایشی نرفتم میترسم از سلامتی بچه باید بفهمم دیگه بقیشو نزفتم مشکلی ندارم ولی اینو خیلی تاکیید کردن

من میگم نرو بی خیال همه ی سونو ها و آزمایشا فقط قرص آهن و حتما بخور غذای حاوی کلسیم هم بخور کم نیاری ...

انشالله سالم باشه همین وگرنه جنسیتش برام فرقی نمیکنه.هنوز جتی کسی نمیدونه باردارم ۳ ماهمه خونواده خودمم نمبدونن حتی

منم شنبه میرم. اصلا نمیدونم کجا بازه که برم. معضلی شده. یه سؤال. شما حس میکنی نی نیتو؟ میگم نکنه چیزی نباشه استرس میگیرم. چجوری حسش کنم؟؟

در تک تک لحظه های زندگیم همراهیتو حس کردم خدای من. بدون تو نمیتونم نفس بکشم. مطمئنم بازم همراهمی. به رحمتت مطمئنم.ته ته دلم به تو قرصه. خدایا فندقم در ازای نزدیکی به خودت بهم هدیه دادی. شکرت ای پروردگار مهربونم. عاشقتم بی اندازه  
منم شنبه میرم. اصلا نمیدونم کجا بازه که برم. معضلی شده. یه سؤال. شما حس میکنی نی نیتو؟ میگم نکنه چیز ...

چند هفته ای عزیزم؟من ۱۲ هفته هستم هنوز چیزی حس نمیکنم فقط ویارم خیلی بده.نی نی رو از ۱۸ هفته به بالا حسش میکنی

چند هفته ای عزیزم؟من ۱۲ هفته هستم هنوز چیزی حس نمیکنم فقط ویارم خیلی بده.نی نی رو از ۱۸ هفته به بالا ...

من امروز میشم ۱۱ هفته و سه روز. البته سونو ان تی بین ۱۱ تا ۱۳ هفته وقت داری. منم همین ویارو دارم. گاهی خوبم گاهی بد. 

در تک تک لحظه های زندگیم همراهیتو حس کردم خدای من. بدون تو نمیتونم نفس بکشم. مطمئنم بازم همراهمی. به رحمتت مطمئنم.ته ته دلم به تو قرصه. خدایا فندقم در ازای نزدیکی به خودت بهم هدیه دادی. شکرت ای پروردگار مهربونم. عاشقتم بی اندازه  
چند هفته ای عزیزم؟من ۱۲ هفته هستم هنوز چیزی حس نمیکنم فقط ویارم خیلی بده.نی نی رو از ۱۸ هفته به بالا ...

البته طبق سونو هفتمو میگم. شما که میگی سونو نرفتی کلا ممکنه سن سونو با سنی که از پریودی حساب میکنی فرق کنه

من امروز میشم ۱۱ هفته و سه روز. البته سونو ان تی بین ۱۱ تا ۱۳ هفته وقت داری. منم همین ویارو دارم. گا ...

خب پس زوده هنوز برای اینکه حرکات نی نی رو احساس کنی از۱۸ هفته به بالا حسش میکنی مثلا من سر پسرم۲۲.۲۳هفته به بالاحسش کردم خیلی تنبل خان بود😂😘شما ازمایشای غربارگری رو انجام دادی؟سنو قلب چی من که هیچکدومو انجام ندادم.فقط یدو فولیک میخورم هرشب.ببخشید شما چ چیزای رو رعایت میکنی برا شنبه میخای بری سنو؟

من دقیقا توشرایط شمام البته4هفتمه من تا 3ماهگی دکتر وآزمایشو سونو نمیرم میترسم بگیرم به خانوادم انتقال بدم 

البته طبق سونو هفتمو میگم. شما که میگی سونو نرفتی کلا ممکنه سن سونو با سنی که از پریودی حساب میکنی ف ...

من شماره ماما رو داشتم‌زنگش زدم وقت پریودیم پرسید بهش گفتم برام‌حساب کرد گفت ۱۲ هفته ای.ولی خودم هنوز هیچ سنوی نرفتم.بعد ببخشید سنو ازمایش میخام انجام بدم باید از دسشوی ازمایشگاه و سنو استفاده کنم.چ کار کنم که الوده نشم یه وقت خیلی میترسم😥

من دقیقا توشرایط شمام البته4هفتمه من تا 3ماهگی دکتر وآزمایشو سونو نمیرم میترسم بگیرم به خانوادم انتق ...

اخه من الان تو ۳ ماهگی هستم.۴ هفته چجوری فهمیدی بارداری اخه هنوز از تاریخ پریودیت نگذشته فک کنم

2706