2737
2734
عنوان

از دست خودم ناراحتم

265 بازدید | 21 پست

یه مشکلی داشتم که به خاطرش تو گوگل سرچ کردم بعد یه صفحه ای از نی نی سایت جز پربازدیدا اون و باز کردم دیدم خودمم قبلا تو اون تاپیک نظر دادم و یه راهنمایی مسخره ای کرده بودم که نگو خیلی ناراحت شدم واقعا وقتی اینجا یکی رو راهنمایی میکنیم باید خیلی حواسمون باشه عقل اون موقع من میگفت این کار درسته ولی الان که باتجربه تر از قبلا شدم میفهمم چقدر اشتباه میکردم و تازه دیگران و طبق تفکرات اشتباه خودم راهنمایی هم میکردم دیگه هیچ وقت تا نسبت به چیزی اطمینان پیدا نکردم راجبش حرفی نمیزنم خدا من و ببخشه

اتفاقا من امروز داشتم به همین فکر میکردم.اینجا تا هرچی میگی میگن طلاق بگیر یا کات کن یا فلان.در صورتی که درست نیست.چون عده زیادی هم میگن ادم شیر میشه و اونکارو انجام میده ولی بعد میبینه اشتباه کرده.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته که باید حواسمون به حرفهامون باشه ولی واقعا اینجا جای خوبی برای مشورت و گرفتن راهنمایی نیست

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
2731

یاد اون بنده خدا افتادم که گازشو با لوله باز کن تمیز کرده بود فاتحه گازشو خونده بود

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
درسته که باید حواسمون به حرفهامون باشه ولی واقعا اینجا جای خوبی برای مشورت و گرفتن راهنمایی نیست

درسته ولی خیلی وقتا ادم یه مشکلی داره که نمیتونه با کسی درموردش حرف بزنه ناچار میاد اینجا یا وقتایی هست که یه مشکلی داریم قبل از هر چیز میایم تو گوگل سرچ میکنیم شاید یه چیزی دستگیرمون بشه

2738

منم هر وق یه چیزی میگم که باعث ناراحتی کسی میشه یا اشتباهه خیلی بعدش ناراحت میشم تا چن روز بهش فک میکنم ونمیخوام دیگه بیام سایت

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم
یا خدا این دیگه خیلی تابلو بوده که ...

آره بنده خدا شبکه های رو گازش لکه های بزرگ سفید شده بود

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
منم هر وق یه چیزی میگم که باعث ناراحتی کسی میشه یا اشتباهه خیلی بعدش ناراحت میشم تا چن روز بهش فک می ...

وای منم وقتی میام تو سایت گاهی دست خودم نیست ضایع بازی درمیارم بعدش تا مدت ها نمیام سایت 

2706