2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نه والا نرفتم  نرین توروخدا داداشم پرستاره دیگه جون نداره حق الناسه من نمیگذرم

خدا نگذره ازشون ...

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

نه اصلا تا کرونا شروع شد من داشتم سقط میکردم همش تو مطب و سونو پلاس بودم بعد که سقط شد موندم خونه ۱۰ روز بعد اون هفته ای یکی ۲بار میرفتم فروشگاه با شوهرم با رعایت بهداشت برمیگشتیم الانم فقط با ماشین میرم میچرخم همین اونم شبا آخر وقت اینجا غریب نبودم اینکارم نمیکردم ولی از بعد سقط دومم دیگه تحمل خونه سخت شده برام

من قبل از کرونا شوهرم بخاطر بارداریم اعلام کرد نه جایی عیدی میریم نه کسی بیاد

خدایا خودت مواظب همسرم و پسرم باش،خدایا شکرت بابت همه چیزی که بهم دادی ،خدایا خودت مواظب همسرم باش و کاری کن که هیچ وقت جلو من و پسرم شرمنده نشه

نه فقط خونه مامانم اونم از دم در چون نزدیک بودن وگرنه هیچ جا نرفتیم 

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔

پس ماچی بگبم.. هرروز بیرون بودیم دانشگاه اموزشگاه و.... 

حالا دورهمیها و مهمونیها به کنار

ولسه مایی که کلا بیرون بودیم خیلی سخت تر از اونیه که کلا خونه بود

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
2706