2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دختر بابا 😐😐😐😁

ماهیان                                          از تلاطم دریا به خدا شکایت کردند،                                                           و چون دریا آرام شد،                                              خود را اسیر صیاد دیدند....                                      تلاطم زندگی حکمت خداست                                    از خدا دل آرام بخواهیم                                                   نه دریای آرام...
2738

لقبام زبون دراز بی ادب گستاخ هست مجردم  دیروز تو نت درباره گروه خونی مامانم تحقیق میکردم نوشته بود که یکم ادمایی که گروه خونیشون مثل گروه خونی مامانمه پرحرف هستن من گفتم مامان درباره گروه خونیت تحقیق کردم نوشته بود وراج و پرحرف بعد مامانم گفت چقد بی ادب و گستاخی بابامم فهمید من شوخی کردم از ته دل و به نیت بی ادبی نگفتم ولی انقد خندید صورتش قرمز شد ولی مامانمو از اشتباه درنیورد که من شوخی کردم  

خخخ داداشم بهم میگه سگ😐😐😐😐😐

ازمن بزرگتره ی چیزی میگه کفریم میکنه داد میرنم میگه باز چیه هاپو پاچه میندازی😂😂😂😂😂😂

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔
لقبام زبون دراز بی ادب گستاخ هست مجردم   دیروز تو نت درباره گروه خونی مامانم تحقیق میکردم نوشت ...

بیخیال دختری ک زبون دراز نباشه ک دختر نیست شلغمه😜

😍سلامتی فندقم صلواااات😍
خخخ داداشم بهم میگه سگ😐😐😐😐😐 ازمن بزرگتره ی چیزی میگه کفریم میکنه داد میرنم میگه باز چیه هاپ ...

شوهرم بهم میگه هاپو وقتی داد میزنم 

همسرم کاااااااش میتونستم فدات بشم، همسرم ضربان قلبمه نباشه هلاکم...
خخخ داداشم بهم میگه سگ😐😐😐😐😐 ازمن بزرگتره ی چیزی میگه کفریم میکنه داد میرنم میگه باز چیه هاپ ...

داداشه منم میگه ولی از من کوچیکتره🤣🤣

😍سلامتی فندقم صلواااات😍
2706