2410
2553
که باید کامل بپزه که مشکلی پیش نیاد دیگه

اگ با پخت از بین میره چرا میگن از سوپ خفاش بوده؟سوپم مگ پخته نمیشه؟منک دیگ گیج شدم😐شما چن دقیقه گوشت مرغو میپزید؟

پسرم بندبند دلت را به خدایی بسپار که بیشتر ازمن هوایت را دارد..❤👼
اگ با پخت از بین میره چرا میگن از سوپ خفاش بوده؟سوپم مگ پخته نمیشه؟منک دیگ گیج شدم😐شما چن دقیقه گوش ...

گوشت بالای دو ساعت ، مرغ بالای یکساعت ، چینی هستن دیگه شایدم سوپشون خام بوده

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اوووه یکساعت که پوره میشه😐من منظورم قبل تفت دادنشه وقتی که میزاریم کفش بیاد بالا من نیم ساعت میزارم 😐

پسرم بندبند دلت را به خدایی بسپار که بیشتر ازمن هوایت را دارد..❤👼

اون خفاش زنده زنده مینداختن زود میخوردن

سیب زمینی پیاز به مرور از بین میره اگه باشه؟من دو هفته دوهفته میخرم میزارم ی جا بعد که تموم شد ازونا که دو هفته گذشته استفاده میکنم

2720
من قبل عید رفتم بگیرم گفتن چرخ کردن گوشت و خرد کردن مرغ ممنوعه تیغه چرخ گوشتم کند شده با یه بدبختی چ ...

من دقیق 4 اسفند گرفتم هنوزم دارم تا خرداد..شوهرم میگه بگیریم شاید بعدا نشه درومد بیرون

نه عزیزم پوره نمیشه، الان که کروناست ولی من قبلا هم مرغ رو یک ساعت و نیم میپختم له هم نمیشه

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .
2714