2726

سلام دوستان.دیروز تو خبرا خوندم که انسال نخودفرنگی و کنگر اینا کفتن خام فریز نکنید ..مرغ و چرخکرده میخام چه کنم؟او نا خام فریزر میشن دیگه

گوشت چرکرده فروشش ممنوعه باید خودت خونه چرخ کنی بعدش که پخته میشه 

خدا می دونــــــه پشت پروفایل های مهسا و پریسا چه اصـــــــغــــــــرها نشسته                          من یک زنم ...خودم را همین گونه که هستم ، عالی می دانم !با همین لبخند ،با همین چشم ها ،با همین بینی ،با همین لب ها ،با همین اندام ...من عروسکِ پشت ویترین مغازه نیستم !در این جهانِ یکنواخت ، یک معجزه ی خدادادی و منحصر به فرد ، خواهم ماند ،و برای دلِ هیچ کس تغییر نخواهم کرد !من کافی ام ...با هوس هایِ بی جایتان ؛دست به اندازه ام نزنید . 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

توی فریزر ویروس کرونا تا دو سال هم زنده میمونه اگه هر موقع خواستی استفاده کنی خیلی احتیاط کن

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .
توی فریزر ویروس کرونا تا دو سال هم زنده میمونه اگه هر موقع خواستی استفاده کنی خیلی احتیاط کن

ینی چی؟هرکی یه چیزی میگ😐

پسرم بندبند دلت را به خدایی بسپار که بیشتر ازمن هوایت را دارد..❤👼

اره شنیدم دمای فریزر زنده میمانه.تازه شوهرم امروز میگه جوجه کبابی بخرم درست کنیم.اونجوری هم میترسم

گوشت بگیر خودت چرخ کن حتما مرغ و گوشتت رو بشور  بعدش بزار فریزر ، موقع پخت هم با حرارت اگه وی ...

چجوری گوشتو بشوریم؟ من فقط با اب میشورم

گاهی باید آرزوهایت را مثل قاصدک بگذاری کف دستت و بسپاریشان به دست باد تا بروند و سهم دیگران شوند!
ینی چی؟هرکی یه چیزی میگ😐

که باید کامل بپزه که مشکلی پیش نیاد دیگه

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .
[QUOTE=129980642]گوشت چرکرده فروشش ممنوعه باید خودت خونه چرخ کنی بعدش که پخته واقعا؟اخه من چرخ گوشت ...

من قبل عید رفتم بگیرم گفتن چرخ کردن گوشت و خرد کردن مرغ ممنوعه تیغه چرخ گوشتم کند شده با یه بدبختی چرخ شدن 

خدا می دونــــــه پشت پروفایل های مهسا و پریسا چه اصـــــــغــــــــرها نشسته                          من یک زنم ...خودم را همین گونه که هستم ، عالی می دانم !با همین لبخند ،با همین چشم ها ،با همین بینی ،با همین لب ها ،با همین اندام ...من عروسکِ پشت ویترین مغازه نیستم !در این جهانِ یکنواخت ، یک معجزه ی خدادادی و منحصر به فرد ، خواهم ماند ،و برای دلِ هیچ کس تغییر نخواهم کرد !من کافی ام ...با هوس هایِ بی جایتان ؛دست به اندازه ام نزنید . 
2706