1676
1605

سلام دوستان.دیروز تو خبرا خوندم که انسال نخودفرنگی و کنگر اینا کفتن خام فریز نکنید ..مرغ و چرخکرده میخام چه کنم؟او نا خام فریزر میشن دیگه

گوشت چرکرده فروشش ممنوعه باید خودت خونه چرخ کنی بعدش که پخته میشه 

خدا می دونــــــه پشت پروفایل های مهسا و پریسا چه اصـــــــغــــــــرها نشسته                          من یک زنم ...خودم را همین گونه که هستم ، عالی می دانم !با همین لبخند ،با همین چشم ها ،با همین بینی ،با همین لب ها ،با همین اندام ...من عروسکِ پشت ویترین مغازه نیستم !در این جهانِ یکنواخت ، یک معجزه ی خدادادی و منحصر به فرد ، خواهم ماند ،و برای دلِ هیچ کس تغییر نخواهم کرد !من کافی ام ...با هوس هایِ بی جایتان ؛دست به اندازه ام نزنید . 

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

توی فریزر ویروس کرونا تا دو سال هم زنده میمونه اگه هر موقع خواستی استفاده کنی خیلی احتیاط کن

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .
1522
توی فریزر ویروس کرونا تا دو سال هم زنده میمونه اگه هر موقع خواستی استفاده کنی خیلی احتیاط کن

ینی چی؟هرکی یه چیزی میگ😐

کاش میشد برگردم به گذشته🖤حال دلم خوب نیست اگه دوس داشتی برام یدونه صلوات بفرس💔

اره شنیدم دمای فریزر زنده میمانه.تازه شوهرم امروز میگه جوجه کبابی بخرم درست کنیم.اونجوری هم میترسم

8
گوشت بگیر خودت چرخ کن حتما مرغ و گوشتت رو بشور  بعدش بزار فریزر ، موقع پخت هم با حرارت اگه وی ...

چجوری گوشتو بشوریم؟ من فقط با اب میشورم

برمان گردان دنیا به روزگاری که هنوز مردگان زیادی را از نزدیک نمیشناختیم مرگ به اندازه بستگان دور همسایه دور بود به روزگاری که هنوز ترانه های حزن آلود کسی را به یاد کسی نمی انداختند عطرها آدم ها را به یاد آدم نمی آوردند و در هر گوشه ی این شهر خاطره ای که پوست دل را بکند کمین نکرده بود!
ینی چی؟هرکی یه چیزی میگ😐

که باید کامل بپزه که مشکلی پیش نیاد دیگه

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .
[QUOTE=129980642]گوشت چرکرده فروشش ممنوعه باید خودت خونه چرخ کنی بعدش که پخته واقعا؟اخه من چرخ گوشت ...

من قبل عید رفتم بگیرم گفتن چرخ کردن گوشت و خرد کردن مرغ ممنوعه تیغه چرخ گوشتم کند شده با یه بدبختی چرخ شدن 

خدا می دونــــــه پشت پروفایل های مهسا و پریسا چه اصـــــــغــــــــرها نشسته                          من یک زنم ...خودم را همین گونه که هستم ، عالی می دانم !با همین لبخند ،با همین چشم ها ،با همین بینی ،با همین لب ها ،با همین اندام ...من عروسکِ پشت ویترین مغازه نیستم !در این جهانِ یکنواخت ، یک معجزه ی خدادادی و منحصر به فرد ، خواهم ماند ،و برای دلِ هیچ کس تغییر نخواهم کرد !من کافی ام ...با هوس هایِ بی جایتان ؛دست به اندازه ام نزنید . 
که باید کامل بپزه که مشکلی پیش نیاد دیگه

اگ با پخت از بین میره چرا میگن از سوپ خفاش بوده؟سوپم مگ پخته نمیشه؟منک دیگ گیج شدم😐شما چن دقیقه گوشت مرغو میپزید؟

اگ با پخت از بین میره چرا میگن از سوپ خفاش بوده؟سوپم مگ پخته نمیشه؟منک دیگ گیج شدم😐شما چن دقیقه گوش ...

گوشت بالای دو ساعت ، مرغ بالای یکساعت ، چینی هستن دیگه شایدم سوپشون خام بوده

اوووه یکساعت که پوره میشه😐من منظورم قبل تفت دادنشه وقتی که میزاریم کفش بیاد بالا من نیم ساعت میزارم 😐

اون خفاش زنده زنده مینداختن زود میخوردن

سیب زمینی پیاز به مرور از بین میره اگه باشه؟من دو هفته دوهفته میخرم میزارم ی جا بعد که تموم شد ازونا که دو هفته گذشته استفاده میکنم

1645