2726
بیشعوری که دم نداره عزیزم،انگاری ماها بلد نبودیم بریم،دلم میخواد وایسم دم ورودی تهران همه شونو با تف ...

ما هم تهرانی هستیم عزیزم ولی یه ماه شایدم بیشتره که رنگ آسمونو ندیدیم. خیلی از اینایی که میرن مسافرت دارن میرن ولایتشون و پیش فک و فامیلاشون 🤷🏻‍♀️

منت نکش از غیر پر و بال خودت باش...🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لزوما به این.معنی نیست، میتونه به این معنی باشه که چون نمی تونن اوضاع رو.کنترل کنن و راه چاره ای نیس ...

اگه مدارسو باز کنن هیچکی بچشو نمیفرسته بره

دانشجوها هم که عمرا برن ... باید مثل چین حکومت نظامی کنن این مردم باید زور بالاسرشون باشه تا مثل ادم همکاری کنن وگرنه حالا حالاها همین آشه و همین کاسه

دقیقا،دوستم میگفت یه پیج داره پروفسور میگفت تا ۳میلیون کشته میده  

خاک تو سرشون اینایی که میرن سفر غیر ضروری . این کار یه جور قتله به نظرم

2728
بله تو تی وی و بعضی از معملمامون تو واتساپ تدریس میکنن بعضیاشونم تخت گرفتن خوابیدن انگار نه انگار نه ...

اون وقت به صورت انلاین و تو تی وی درس میدن ، بازدهی داره؟

این وضعیت کرونا به نفعتون شده یا به ضررتون؟

اون وقت به صورت انلاین و تو تی وی درس میدن ، بازدهی داره؟ این وضعیت کرونا به نفعتون شده یا به ضررتو ...

به ضررمون کیه که از طریق درسای تی وی که سرجمع بیست دقیقه طول میکشه بتونه هم نهایی بده هم کنکور؟ امسال کنکور افتضاح میشه چون هم کلاسای کنکور تعطیل شد هم مدارس جالبیش اینجاس ازمونا هم بصورت انلاین برگذار میشه همه تقلب میکنن ادم نمیفهمه رتبه واقعیش چقدره و چقد پیشرفت یا افت تراز داشته

بله تو تی وی و بعضی از معملمامون تو واتساپ تدریس میکنن بعضیاشونم تخت گرفتن خوابیدن انگار نه انگار نه ...

ببخشید معلما خودشون گفتن  ان لاین درس میدن 

یادمان باشد دنیا زنگ آخر نیست؛زنگ بعد حساب داریم...!
ببخشید معلما خودشون گفتن  ان لاین درس میدن

مال ما واتساپه بله از طریق مشاورمون برنامه ریزی شده اما نهایتن از ۱۲تا معلم سه تاشون با وجدان کار میکنن باهامون بقیشون عین خیالشون نیس

مال ما واتساپه بله از طریق مشاورمون برنامه ریزی شده اما نهایتن از ۱۲تا معلم سه تاشون با وجدان کار می ...

اخه من خواهرم نهم هست نمیدونم معلماشون ان لاین درس میدن یانه

یادمان باشد دنیا زنگ آخر نیست؛زنگ بعد حساب داریم...!
نه......😭😭😭من مامانم تو بیمارستان کار میکنه خیلی نگرانشم

انشالله خدا کمکش میکنه عزیزم نگران نباش،مطمئن باش رعایت میکنن خودشون،فقط تا میتونن تقویت کنه خودشو

زندایی من گرفت ۱۰ روزه خوب شد،میگفت مثل سرماخوردگی بود،بچه هاش خداروشکر نگرفتن

اگه مدارسو باز کنن هیچکی بچشو نمیفرسته بره دانشجوها هم که عمرا برن ... باید مثل چین حکومت نظامی کنن ...

اینا فعلا به شعور مردم اعتماد کردن ، خودتون دیگه می دونید آخرش چی میشه

به آرزوهایم قول رسیدن دادم
2706