2703
2553

سلام دوستان من چند سالی آرتریت روماتویئد دارم وهفته نهم  بارداریم پردنیرولون و هیدروکسی کلروکین تحت نظر دکتر روماتولوژیم میخورم کسی اینجا هست با بیماری ارتریت روماتویید زایمان طبیعی انجام بده و همچنین بچش مشکل خاصی نداشته باشه بخاطر مصرف داروها 

لطفا لطفا راهنمایی کنید خیلی نگرانم

منم نمیتونم طبیعی کلیه ی لگنی دارم

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید بابای من یه ساله این بیماری رو داره. میشه بگید عواقبش براتون چی بوده؟ بابام دارو هاش رو نا ...

من تحت نظر روماتولوژی هستم دکترمم جرو بهتر دکترای تهرانه تا حالا به هیچ عواقبی برنخوردم ولی اگه داروهارو خوب مصرف نکنی خیلی عواقب وحشتناکی داره حتی خانه نشین میکنه حتما پیگیرش باشین

2720

عزیزم علائمت چی بود؟که مراجعه به دکتر کردی

مامان منم دارن؛حالا من مچ دستام از سر بچم درد میکنه،گاهی هم انگشتام درد میگیرن موقع چلوندن چیزی...نمیدونم باید برم آزمایش بدم؟

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
2714

پردنیزولون رو خیلی از خانومهایی که به روش آی وی اف باردار میشند مصرف میکنند روزی یک و یا دو عدد و مشکلی هم برای خودشون و جنینشون به وجود نیومده..نگران نباش توکل کن به خدا و به قشنگیها فک کن..

فقط دکتر زنانت در جریان داروهات باشه و دکتر روماتولوژی  هم در جریان بارداری و داروهای مصرفی ات ...مبارکت باشه ان شاء الله نی نی خوشگلت رو به بغل بگیری..

عزیزم علائمت چی بود؟که مراجعه به دکتر کردی مامان منم دارن؛حالا من مچ دستام از سر بچم درد میکنه،گاهی ...

من مچ دستم درگیر بود ترم کرده بود اصلا هیچ کاری نمی تونستم بکنم حتی در یه بطری باز نمیتونستم بکنم توسط یکی از آشناها رفتم دکتر روماتولوژی بعد آزمایش گفت روماتیسمت وحشتناک بالا رفته اگه همینطور ادامه می دادی کل بدنت درگیر میشد بعد تقریبا سه سال مصرف داروهای مختلف تازه بهتر شدم خدا خیزش بده دکترمو واقعا نجاتم داد

پردنیزولون رو خیلی از خانومهایی که به روش آی وی اف باردار میشند مصرف میکنند روزی یک و یا دو عدد و مش ...

خیلی ممنون عزیزم دکتر زنان و روماتولوژیم گفته مشکلی نداره ولی تو سایت از روی کنجکاوی سرچ کردم زیاد جالب نبود مطالبشان در مورد مصرف داروها برا همین نگرانی اومد به جونم،بازم ممنون که در مورد پردنیرولون اطلاعات دادی عزیزم🥰

خیلی ممنون عزیزم دکتر زنان و روماتولوژیم گفته مشکلی نداره ولی تو سایت از روی کنجکاوی سرچ کردم زیاد ج ...

خواهش میکنم اصلا به اینترنت مراجعه نکنید برای این چیزها فقط روح و روان آدمو به هم میریزند به دکترتون اعتماد کنید نهایت اینکه با یک دکتر دیگه که رتبه بالاتر از پزشک خودتون داره یا هم رتبه پزشکتون هست (روماتولوژی و زنان) مشورت داشته باشید.

من تحت نظر روماتولوژی هستم دکترمم جرو بهتر دکترای تهرانه تا حالا به هیچ عواقبی برنخوردم ولی اگه دارو ...

ببخشید شما بچتون ب دنیا اومد ؟منم دکتر هیدروکسی دادن مصرف کنم هفته هفتم هستم