2726
عنوان

یکم از زندگیم میخام بگم دلم سبک شه گوش میکین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1817 بازدید | 95 پست

تو فاصله بین کنکور و اومدن نتایج پسر یکی از اقوامشون(پسرعموی همونیکه دختره عاشقش بود) اومد خواستگاریش پسره مهندس بود بشدت خوش اخلاق وبا تربیت وپولدار خونه ماشینو... 

پدره به دخترش گفت اینا چند ساله دراین موضوع حرف زدن چون درگیر درس بودی چیزی نگفتیم اونا هم صبر کردن

پدره گفت من میگم زنش شو فقط به یه دلیل اونم اینه اخلاق دارن از پس فردات خیالم راحته 

دختره گفت نه اما مادره گفت بهتر از این پسر نیس و... همین حین بود نتایجا اومد و پدر مادرم تا یه مدت شوکه وعصبی بودن و دختره گفت من چون میدونستم پزشکی تهران امسال قبول نمیشم نصف جوابامو وارد نکردم و بهونه بیخود اورد برادراش باور نکردن مادرش گفت عروس شو لازم نیس بخونی پدره وقت وبی وقت سیگار میکشید اخرش پدره به خانواده اون پسره گفت دخترم میخواد بمونه پشت کنکور

اونا گفتن مهم نیس برای ما دخترتون پزشک باشه یا دیپلم ما از خودش خوشمون اومده به هرحال ما به تصمیمش احترام میذاریم ما صبر میکنیم

توسال بعد دختره کلا برادرا مامان باباش باهاش قهر بودن اما حمایت پدره کم نشد دختره تاوسط سال خوب خوند اما اومد گفت یه زنگ به دوستم بزنم ببینم چه خبر چیکار میکنه و... اما باز شد روند سال قبل

باز هیچی نخوند ونخوند نزدیک کنکور بود دوستش گفت بیخیال کنکور بنظرم به اون پسره که دوسش داری(نه اون که خواستگارم بودا) پیام بده بگو دوسش داری و از سخت گیری خانوادت راحت شی حتی یادمه تو نی نی سایت از چند نفر پرسیدم به کسی دوسش دارم پیام بدم ندم و...

در اخر بهش پیام دادم خودمو معرفی نکردم گفتم خیلی از چندساله بهت علاقه دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهم قسم خورد بگو کی هستی به کسی نمیگم منم گفتم همونی که پسر عموت چندساله خواستگارشه فهمید کی ام گفت اتفاقا من ازت خوشم میاد دلی وقتی شنیدم فلانی با این همه دک و پز خواستگارته جلو نیومدم

بهم قول داد گفت برات زندگی میسازم فلان بهمان و... گفت بیخیلال کنکور ودرس و... مگه اونایی خوندن چی شد

اینم بگم اون دوستم دختر عمه این پسره میشد درواقع دختر عمه عشقم بود دختر عمه اون خواستگارمم بود(درواقع دوستم از اقواممون بود)نسبت هامون رو نمیگم شاید کسی بشناستم

دختره رفت سر کنکور برگشو سفیدتحویل داد تا بهونه بیاره وقتی نتایج اومد بگه میدونستم پزشکی نمیارم نزدم (سال اول ابته با اینکه نخونده بود درحد پرستاری میاورد)

بعد کنکور همه چی زیر و رو شد پسره خواستگارش یهو اومد خونش بهش گفت خیلی بی شرفی چندسال منوعلاف کردی با پسرعموم لاس میزدی (تازه دختره فهمیده تو این مدت مادرش از طرف دختره به خواستگاره جواب مثبت داده وچندساله پسره صبر کرده)

پسره گفت بی وجدان میدونی چندسال عمرم تو رویا تلف شد 

پدرمادر دختره بی خبر از همه جا گفتن مگه حالا چی شد گفت هیچی فقط این پیامارو بخونین

دنیا جلو چشم دختره سیاه شد همه اش بازی بوده

پسره که دختره دوسش داشت و اون دختره دوست صمیمیم همه پیاما و ماجرا رو گفته بودن به خواستگاره مادرم حالش بد شد

پدرم کتکم زد حتی با کمربند چند بار با لگد منوزد گفت تف تو صورتت اینجور درس میخوندی یا عاشق بازی میکردی

کل فامیل فهمیدن همه تمسخر کردن 

دختره عصبی شد گاهی اینقدر بهش فشار میومد با چاقو رو بدنش خط میکشید دردش بیاد از درد قلبش کم شه

پدرش دایم فحشش میداد اما باز بردش پیش روانپزشک مشت مشت قرص وقرص

برادراش کلا حذفش کرده بودن حتی دیگه اسمشم نمیاوردن دختره یه مدت بستری شد تا اینکه دکترش گفت باید از این جو دور شی درس بخونی اما دختره چون افسردگی داشتیکم میخوند یکم نمیخوند فشار وکنایه پدرمادرش یه طرف شاید باورتون نشه دختره تازه 20 سالش شده اما از بس قرص خورده مشکل کبدی گرفته 

نصف موهاشم سفید شده 

گاهی میره حموم سرشو اینقدر میکوبه به دیوار گریه میکنه تا بی حال میشه

2728
الان اون دختر حالش بده خیلی بد  نمیدونه مرگ براش خوبه یاد بده نمیدونه پدرش ارزوی مرگشو داره ی ...

آخه کاری نکردی که عزیزم به اونی که دوسش داشتی ابراز علاقه کردی . مادر پدرت اشتباه کردن که از قول خودشون حرف زدن اونا باید سرزنش بشن شما خودتو سرزنش نکن و به ایندت امیدوار باش فقط دیگه عاشق ادم نامرد نشو.. خدا جوابشونو میده 

دخترم تمام زندگی من

الهی برات بمییییرم 😭😭😭 عزیزم تو میتونی از نو همه چیو شروع کنی. سنی نداری

⁩گاهی همه آنچه یک نفر می خواهد ...تنها دستی ست برای گرفتن دستش ،و قلبی ست برای فهمیدنش ... ! چارلی_چاپلین

همه داستانا از وقتی شروع میشه...که ادم فکر میکنه عاشق شده....

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
2706